Як за формою великого пальця руки визначити характер людини

Чи знаєте ви, що форма деяких частин вашого тіла може багато чого розповісти про характер?

Фахівці вважають, що це й справді можливо. Існує особлива галузь науки, яка займається подібними дослідженнями. Сьогодні ми пропонуємо вам перевірити себе. Для цього вам знадобиться поглянути на великий палець правої руки. Зверніть увагу на його форму і вигин – саме від них залежить те, як інтерпретувати ваші риси, інформує UkrMedia.

Тип A

При цій формі верхня фаланга трохи ширше нижній. Якщо у вас саме такий палець, то вам не чужі амбіції. Ви хочете домагатися ідеалу, за що б не взялися. Посереднє виконання роботи – це не про вас. Іноді може здаватися, що ви нічим не зайняті, але в цей час ви обмірковуєте ситуацію з усіх боків.

Ви здатні захоплюватися і будете діяти до тих пір, поки не досягнете бажаного. Хоча в першу чергу вами керують амбіції, але ви це не афішуєте. Ви віддаєте перевагу робити те, що вважаєте за потрібне, але не намагайтеся нікого посвячувати у власні плани.

Тип B

Це форма, за якої нижня фаланга виступає над верхньою. Вона говорить про те, що ви не прагнете до чогось недосяжного. Ви – людина досить приземлена, але при цьому здатна зробити близьких щасливими. Ви проявляєте про них турботу, але робите це м’яко і ненав’язливо.

Крім того, ви вмієте радіти дрібницям. Хтось не знайде в них нічого цікавого, але ви відчуєте себе щасливим. Якщо вам хтось допомагає, то ви завжди прагнете відповісти тим же. Ви гостро відчуваєте несправедливість і намагаєтеся боротися з нею. Ваше щастя – в любові й розумінні, які ви даруєте близьким.

Тип C

Якщо ваші пальці однакові, то ви намагаєтеся знайти баланс. За що б ви не взялися, віддаєте перевагу робити все добре. Ви б хотіли, щоб всі люди вели себе так, щоб не нашкодити оточуючим. Ваш світогляд більшою мірою оптимістичний. Ви прагнете знайти гарне у будь-яких події що відбуваються.

Навколишні або люблять вас за те, що ви прагнете досягти гармонії, або заздрять з-за цього. Але ви не звертаєте уваги на такі дрібниці – вони не заподіюють вам ні найменшої незручності. Якщо мова йде про досягнення мети, то ви в стані домогтися всього, чого забажаєте.

Тип D

Якщо ви володар злегка загнутого пальця руки, то це сигналізує про ваше уміння адаптуватися до обставин. Ви гостро відчуваєте, якщо ситуація змінюється, і розумієте, як потрібно діяти. У вас переважає сила волі, яку ніхто не може зламати.

Що стосується вашого інтелекту, йому можна позаздрити. Якщо мова йде про швидке засвоєння нових знань, то ви – чемпіон. Ви вмієте розуміти недоступні багатьом людям речі і чудово адаптуєтеся до нової інформації. Завдяки цій якості ви можете вийти переможцем з будь-якої ситуації.

Тип E

Володарі такого пальця – це сильні люди, які не терплять, коли їм суперечать. Ви вважаєте, що ваша думка єдино вірна, але не завжди опиняєтеся праві. Однак ви не вмієте визнавати свою неправоту, оскільки дуже вперті.

До позитивних рис вашого характеру можна віднести те, що ви завжди тримаєте дане слово. Навколишні можуть вам довіряти, оскільки знають – ви ніколи не зрадите. Якщо ви проявите трохи більше м’якості, то зможете домогтися набагато більшого.

Источник –
UkrMedia
h

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *