Про що повинен пам’ятати чоловік, закрутивши роман із дуже молоденькою дівчиною. Золоті поради чоловікам

Чоловіки після зради нерідко повертаються до своїх вірних дружин.

Тому що тільки їхні дружини здатні навести лад і створити затишок у домі й в чоловічій душі. Чоловіки зраджують навіть красивим та ідеальним у всіх сенсах цього слова дружинам. Чому? На це питання відповів психолог Хьюго Швайцер.

Чоловіки після зради

«Чоловічі зради не пов’язані з незадоволенням інтимним життям із дружиною. Їх спричиняють глибинні хвилювання, пов’язані зі старінням. Чоловік, який зраджує дружині з молодою коханкою, потребує підтвердження своєї привабливості для інших. Молода фертильна дівчина – ідеальний спосіб довести всім і самому собі, що ти сповнений сил, і якщо на тебе звертають увагу молоденькі дівчата, значить, ще все попереду», – зазначає психолог.

До редакції потрапив цікавий лист чоловіка, який зізнався своїй дружині в зраді. На його подив, вони досі добре ладнають, як друзі, хоч і розійшлися два роки тому: «Люба – дуже мудра жінка, вона знає про мене все. Я дуже не хотів розлучатися, з нею було дуже затишно. У вихідні я відвідую свого п’ятирічного сина, і в мені прокидається почуття провини перед ним і його матір’ю. Ніхто більше не подарує мені стільки тепла і турботи, як моя колишня дружина. Люба не змогла пробачити мені зраду, але дала три поради, які допомогли мені знайти щастя»

1. Перестань себе звинувачувати

Почуття провини тебе буде довго переслідувати, ти зрадив люблячу людину. Тільки не намагайся знову завоювати довіру дружини, цього ніколи не станеться. Може статися і так, що тебе ніколи не пробачить твоя дитина. Справа не в тому, що мати налаштовує її проти тебе. Просто ти був для малюка авторитетом, і він ще довго не зрозуміє, чому ти його покинув.

Людям, які пройшли через сімейну кризу, здається, що вони втрачають щось у житті. Потім вони зраджують, а змінити вже нічого не можна: «Якби я тільки спробував побачити у своїй дружині ту дівчину, в яку закохався 10 років тому. Але я цього не зробив і не доклав зусиль, щоб зберегти наш шлюб. Я вибрав легкий шлях і зараз шкодую про це».

2. Зважуйся

Нерішучість не зробить щасливим ні тебе, ні твоїх дітей, ні дружину, яку ти вже покинув, зрадивши їй з іншою. Раз роман для тебе важливий, будь чесний із собою. Не обманюй дружину і дітей, зізнайся у всьому і піди. Так буде простіше для всіх. Дружина перестане хвилюватися через твоє здоров’я і нервові зриви без причини. Залиш їй сили для турботи про вашу дитину. Залишися з молодою коханкою, тепер турбота про тебе – в її руках.

3. Чужа думка нічого не означає

Так, друзі тобі заздрять, що нова обраниця у два рази молодша. Так, вони обговорюють тебе за спиною. Перестань думати про це, якщо ти щасливий з цією жінкою. Будь впевнений у собі й своїх вчинках.

Не можна засуджувати людей, що помилилися. Ніхто не без гріха. Важливо вчитися на своїх помилках, намагатися не наступати на одні й ті ж граблі по кілька разів. Якщо ти зробив вибір, будь чесний перед самим собою і своїми близькими. Брехня ні до чого доброго не приводить. А що б ти порадив своєму другові в такій ситуації?

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *