П’ять секретів великого врожаю огірків

Щоб урожай огірків на вашій грядці не розчарував вас, потрібно знати деякі правила вирощування огірків.

У цій статті розповімо вам 5 правил вирощування великого врожаю огірків на вашій грядці. Саме про це далі і піде мова.

П’ять правил вирощування гарного врожаю огірків:

1. Огірки мабуть найбільше з овочевих культур люблять перегній, тому грядки де будуть посаджені огірки рясно удобрюють перегноєм. Це краще зробити з осені, але можна і навесні головне щоб перегній був повністю перегнилим.

2. Не менш важливим фактором є правильна посадка. Робимо на грядці борозни, відстань між ними приблизно 40см. висіваємо насіння через одну борозенку, друга буде служити для поливу. Такий спосіб поливу дозволить зберегти землю під рослиною завжди в пухкому стані і забезпечить потрапляння достатньої кількості повітря до коріння куща.

3. Коли огірки підуть у ріст корисно буде зробити для них шпалеру, вбийте кілочки по краю грядки і натягніть сітку, ідеально підійде для цього пластикова сітка з великими вічками. Спочатку потрібно регулярно направляти стебла і закріплювати їх на сітці. Це не тільки сприятливо позначиться на зростанні, а й полегшить збір врожаю.

4. Перші зав’язі і колір потрібно видаляти без жалю, приблизно до 6 листа. Ця процедура дасть рослині більше сил для зростання основного куща.

5. Огірок не любить загущення тому раз на тиждень потрібно проводити огляд куща і при необхідності видаляти бічні пагони, прищипуючи краї. Це краще робити до поливу, поки в стеблах не так багато вологи, це вбереже кущ від пошкоджень.

Скориставшись вищенаведеними порадами Ви зможете отримати непоганий урожай огірків набагато раніше ваших сусідів, та й плодоносити вони будуть до глибокої осені.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *