Робіть це раз у пів року і пральна машина буде служити вам без перебоїв і поломок

Найбільш поширеною проблемою в експлуатації пральних машин є засмічення фільтра, тому питання – як почистити фільтр пральною машини, рано чи пізно стає актуальним в кожному будинку.

Якщо керуватися правилами експлуатації цієї побутової техніки, необхідно звернутися в професійний сервісний центр, але, на практиці, це досить легко зробити власними силами, заощадивши
час і гроші.

Як почистити фільтр пральної машини на прикладі
найбільш поширених моделей.

Незалежно від моделі пральної машини, перед тим, як приступити до чищення фільтра, потрібно відключити подачу води і відключити машину від електричної мережі. Для очищення фільтра пральної машини на вході, відкручується гайка заливного шлангу, потім витягується сіточка і промивається під струменем проточної води. Сіточка може бути як в шлангу, так і в патрубку, що виходить з машинки.

Що стосується зливного шланга, в машинах різних торгових марок його розташування відрізняється. Наприклад, пральні машини фірм Індезіт, Арістон, Самсунг, Канді зливний шланг, як правило розташований за нижній знімною панеллю, для зняття якої, достатньо лише злегка підколупнути ножем в місці розташування засувок. В агрегатах торгових марок Бош, Електролюкс, Зануссі, LG зливний шланг зазвичай знаходиться за невеликим люком внизу машини.

Після відкриття панелі, слід висмикнути дістати шланг, витягнути з нього заглушку і позбутися залишків води, слив її наприклад в таз. Коли вода повністю скла, поверніть кришку на місце.

Далі можна починати викручувати фільтр, шляхом акуратного обертання його в напрямку проти годинникової стрілки. Іноді, у разі сильного забруднення фільтра, він може викручуватися з великим
працею і доведеться докласти певних зусиль для його вилучення. Потім потрібно ретельно очистити фільтр, в ньому деколи можна виявити все, що завгодно: монети, шпильки та голки, зубочистки, гудзики і грудки волосся.

Всім цим він засмічується в процесі прання, і якщо це сміття вчасно не видаляти, то
це може спричинити серйозні проблеми в роботи пральної машини.

Якщо до цього ви задавалися питанням – як почистити фільтр пральною машини, у статті стає зрозуміло, що зробити це зовсім нескладно.

Робіть це приблизно раз на шість місяців і пральна машина буде служити вам без перебоїв і поломок.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *