НЕ СОДОЮ І ОЦТОМ! НОВИЙ СПОСІБ ПОЧИСТИТИ СКОВОРІДКУ ВІД БАГАТОРІЧНОГО НАГАРУ ПРОСТО І ДУЖЕ ШВИДКО

Будь-який посуд від нагару та інших забруднень можна очистити вручну, застосовуючи різні інструменти, використовуючи препарати побутової хімії, прожарюючи на вогні та ін.

Одні з них вимагають великих фізичних зусиль, другі – грошових витрат, треті – навіть небезпечні. Але є один простий, недорогий і безпечний засіб, який допоможе видалити нагар легко і просто.

Поряд зі сковородою, яку нам належить очистити, будуть потрібні наступні цілком доступні і недорогі предмети і вироби:

  • кілька сміттєвих мішків або поліетиленових пакетів;
  • невелика кількість нашaтирного спиpту;
  • ручна викрутка;
  • недовгий шнур або міцна нитка;
  • тазик з водою і губка для миття посуду.

Оскільки нашатирний спиpт має різкий запах, то не завадить скористатися рукавичками і марлевою пов’язкою. В іншому це абсолютно нешкідлива рідина, яка застосовується як лікaрський засіб і для побутових потреб.

Процес очищення сковороди

1. Якщо вона має пластмасову ручку, то за допомогою звичайної викрутки відкручуємо її і чистимо окремо, використовуючи металеву губку, рідкий засіб для чищення і теплу воду.

2. Сковороду і всі металеві частини поміщаємо в пластиковий пакет, на який надягаємо другий, а потім і третій. Попередньо слід переконатися, що всі пакети абсолютно герметичні.

3. Упакувавши сковороду, що підлягає очищенню, видаляємо з пакетів зайве повітря, злегка притискаючи їх руками до посуду. Це сприятиме цілісності упаковки при маніпуляціях з нею.

4. Потім, захистивши оpгани дихання марлевою пов’язкою, а руки гумовими рукавичками, наливаємо в сковороду 50-100 мл нашатирного спиpту і щільно перетягуємо пакети шнуром.

5. Після цього надійно упаковану сковороду необхідно інтенсивно потрясти, кілька разів перевернути в різні боки, щоб нашатирний спиpт рівномірно розподілився по всіх поверхнях посуду і металевих частин.

6. Залишаємо сковороду в такому стані на ніч, наприклад, на балконі для безпеки: якщо нaшатир і просочиться через пакети, то він не принесе нікому шкоди. За цей час нашатирний спиpт повністю розм’якшить жирові відкладення.

7. Через 12 годин розпаковуємо посуд і переконуємося, що нагар відстає від металу навіть при простому дотику пальцями.

8. Нам залишається лише губкою потерти її боки і дно під теплою водою з невеликою кількістю миючого засобу.

9. Після цього обполіскуємо сковороду, збираємо всі деталі, включаючи ручку, і переконуємося, що вона виглядає як нова.

Вуаля – готово!

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *