Досвідчений лікар: «Щоб шкіра на руках і ногах не обвисала, робимо дві прості вправи»

Обвисла шкіра на руках і ногах – проблема, з якою стикаються багато навіть у молодому віці.

Ділянка між ліктем і плечем, а також ззаду на стегнах завжди була проблемною, особливо для жінок. Якщо не боротися з цією проблемою, з віком все стає тільки гірше.

Важливо в цій справі не запускати себе і старанно працювати. Щоб запобігти провисанню шкіри або прибрати його, потрібно виконувати парочку простих вправ. Редакція  сьогодні ділиться цими вправами з тобою.

Вправа для рук в домашніх умовах

Щоб добитися хорошого результату, потрібен комплексний підхід. Перше, що необхідно зробити на шляху до досягнення мети, — поміняти харчування. Збалансоване харчування допоможе підвищити пружність шкіри. Доповнивши вправи правильним харчуванням, вже через пару місяців ти забудеш про провислу шкіру.

Однак ми сьогодні говоримо про тренування. Почнемо з вправи для рук. Не потрібно винаходити велосипед, достатньо виконувати одну просту вправу. Для виконання тобі знадобиться гантеля, фітнес-гумка або звичайна пляшка, наповнена водою.

Коли ти знайдеш такий, що підійде за вагою та розміром, предмет, можна приступати до виконання вправи. Отже, встань рівно, ноги на ширині плечей. Руку з гантелею підніми вгору і, згинаючи в лікті, опусти за голову. Потім повернися у вихідне положення. Вправу потрібно повторити 15-20 разів для кожної руки.

Завдяки цій вправі ти зможеш позбутися обвислої шкіри, а також привести м’язи в тонус. До того ж завдяки навантаженню в цій області покращиться кровообіг, а значить, і живлення шкіри. Незабаром ти побачиш перші результати й, повір, залишишся задоволений.

Якщо ти не хочеш, щоб проявився рельєф м’язів (всяке буває), роби цю вправу з меншою вагою, але великою кількістю повторень. Роби хоча б 20-25 повторень. Бажано робити по три-чотири підходи в день. І не забувати про регулярність.

Тепер займемося ногами. Тут ми будемо виконувати вправу з гумкою. Дуже практична річ, для домашнього фітнесу в самий раз. Одягни гумку на обидві ноги так, щоб однією ногою утримувати її. Другу ногу зігни в коліні, притягаючи її до сідниць.

Роби вправу ритмічно, але гарненько напружуючи м’язи. Підтягуй стопу максимально вгору. Зроби 15-20 повторень для кожної ноги. Взагалі, все залежить від твоєї фізичної форми. Не варто відразу починати з сотні разів, щоб через два дні закинути заняття.

Краще почати з комфортної кількості повторень і поступово збільшувати кількість. Якщо є можливість, роби ці вправи вранці та ввечері. Головне, не пропускай і виконуй кожен день. Адже важливо не знемагати від напруги, а займатися регулярно. І незабаром ти побачиш перші результати, тож спробуй!

А ви вже почали? Поділися результатами в коментарях.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *