Їла кожен день гарбуз протягом 20 днів. Ділюся результатами свого експерименту

Мені ніколи не подобався гарбуз, але останнім часом я почала додавати його у свої кулінарні експерименти. 

Нещодавно в інтернеті прочитала про користь цих помаранчевих плодів і вирішила вживати їх протягом 20 днів. Результати мене шокували. Зараз я вам детальніше все розкажу.

Отже, гарбуз я їла більшою мірою на вечерю – очищала плід від шкірки, різала на невеликі шматочки та запікала з приправами в духовці – виходило дуже смачно.

Які зміни, завдяки цьому, відбулися в моєму організмі?

Ну, по-перше, за 20 днів я скинула 3 кілограми. Як згодом виявилося, гарбуз добре насичує організм поживними речовинами та енергією, але при цьому є низькокалорійним продуктом.  

По-друге, покращився стан шкіри на обличчі. Гарбуз ефективно виводить з організму шлаки та токсини, через що на шкірі стали менше появлятися висипання.

По-третє, покращилося травлення. Мені здається, саме гарбуз вплинув на ці позитивні зміни, тому як раніше ці проблеми мене частенько дошкуляли.

Всі ці корисні властивості притаманні гарбузу завдяки багатому складу:

На 100 грамів продукту:

  • 26 Ккал;
  • 1 г — білки;
  • 0,1 г — жири;
  • до 4,4 г — вуглеводи;
  • води — 92%.

Примітно те, що в цьому продукті немає крохмалю, шкідливих жирів. Основну частину маси становить корисна м’якоть, насичена харчовими волокнами та соками.

Гарбуз багатий на такі вітаміни: бета-каротин; вітамін А ; альфа-каротин; вітаміни групи В (майже всі); вітамін Е, С, К — до 3-5%.

Не нехтуйте цим дуже корисним продуктом.

Ви часто використовуєте гарбуз у стравах?

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *