Активоване вугілля у мене в квартирі скрізь. Чоловік з дітьми спочатку посміювалися, потім оцінили, тепер самі на свіжий міняють

Як мене дратував специфічний запашок під мийкою – не описати. Сміття ми викидаємо регулярно, мішки купуємо міцні, відро мию. Але все одно запах там застоюється. Запитувала на роботі у дівчат, порадили активоване вугілля. Вирішила я перевірити, якщо під раковиною посвіжішає, можна довіряти пораді.

Я взяла непотрібні форми для кексів, не прижилися в нас. Склала в пару по десять таблеток вугілля, зрозуміло, з упаковки їх треба дістати. Розставила вздовж стіни і забула, дуже вже сумнівалася, що подіє.

Але мене здивувало, що весь неприємний запах під мийкою зник, як не бувало, як я зраділа! Я сподівалася, що хоч трохи поменшає, а він зник.

Я вирішила перевіряти далі.

Специфічний запашок з’являється навіть у чистому холодильнику. Ну що поробиш, природа його така, вогкість у ньому, запахи застоюються. Я намагалася перемивати і провітрювати частіше, але не ж кожні вихідні розводити це прибирання?

Я взяла ще кілька форм, розклала в них з десяток таблеток і розставила на трьох полицях холодильника. І знаєте, якщо підтримувати загальну чистоту та прикривати супи кришками, запах в холодильнику не з’являється.

Я дуже раджу не витрачатися на поглиначі запахів, адже блістер активованого вугілля коштує досить дешево. А ще має секрет.

Саме вугілля абсолютно нейтральне по запаху, але якщо крапнути на нього ефірну олію, воно буде дуже повільно його віддавати. Так що якщо покласти в баночку 3-4 таблетки, на кожну нанести пару крапель ефірної олії, аромат від нього буде ледь помітним, ненав’язливим, зате протримається довго. Тепер у мене навіть у туалеті свіжо.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *