Витрачаю 5 хвилин, і ручки біля плити сяють чистотою. (нічого не тру і не шурую). Жаль, що раніше не знала, як просто утримувати плиту в чистоті

Що може бути гіршим, ніж мити плиту після готування? Правильно! Чистити ручки-перемикачі! Не встигнеш у черговий раз привести їх у порядок, а на них знову жирні бризки.

Звичайно, я намагаюся протирати ручки щоразу, коли мию плиту, але ж готую в нашому домі не лише я. А решта членів сім’ї такими дрібницями не морочиться. Приготували, розігріли та пішли по своїх справах.

Нещодавно відвідувала сестру, вона живе за 250 км від нас. Вдома не була тиждень. І ось який сюрприз чекав на мене! Поверхюя плити донька мила регулярно, а про ручки так жодного разу не згадала.

Раніше я б, звичайно, засмутилася, але тепер знаю, як за 5 хвилин зробити так, щоб від цього неподобства не залишилося і сліду

1. Відкриваю свою секретну коробочку та дістаю компоненти:

  • спирт (можна горілку);
  • аміак 10%;
  • гліцерин.

2. Змішую все в рівних пропорціях, орієнтуючись на площу поверхні, яку потрібно упорядкувати.

На цей раз я взяла по 1 десертній ложці кожного компонента. Але на обробку ручок вистачило б половини отриманого складу. Якщо використовувати гоpiлку замість спирту, беріть її в 2 рази більше, тобто. не 1 частина, а 2 частини.

ВАЖЛИВО

Обов’язково працюйте у рукавичках – бережіть руки! Ідеально, якщо одягнете маску або респіратор, оскільки аміак має різкий запах, який дратує слизові оболонки дихальних шляхів.

3. Потім наношу отриману суміш на ручки та поверхню біля них за допомогою старої зубної щітки.

Залишаю на 5 хвилин, щоб засіб подіяв, і обробляю важкодоступні ділянки за допомогою щітки. Гладкі поверхні чудово очищаються без застосування якихось зусиль.

Коли бачу, що бруд та жир розчинилися, беру чисту вологу ганчірку та видаляю склад із поверхні.

4. Потім натираю плиту сухим рушником до блиску.

ВАЖЛИВО

На кухні під час роботи стоїть досить інтенсивний аміачний запах, тому обов’язково відчиняю вікно або вмикаю витяжку.

Цим же засобом можна чистити поверхню плити, закопчені емальовані каструлі, зовнішню сторону електричного чайника та керамічну плитку, куди завжди при жарінні спрямовуються бризки. Склад чудово справляється з жиром та нагаром, залишаючи ідеально чисту поверхню.

Однак заради такого результату варто зазнати терпіння! Очі радіють, і душа співає! Не треба нічого довго терти і шкребти. П’ять хвилин, а ручки чистіші, ніж нові!

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *