«Коштує копійки, а речі білі» – знайома прачка підказала, що потрібно додавати при пранні. Тепер завжди так роблю

Дуже прикро, коли за досить короткий проміжок часу одяг втрачає свою яскравість та колір. Таке сталося і з моєю новою блузкою, яку я нещодавно прикупила у поїздці. Всього за пару прань вона вже перестала бути такою білою і я вже планувала з нею розлучитися, що зовсім мене не тішило.

Нещодавно зустрілися з подругою, і я поділилася своїми переживаннями з приводу блузки. Вона переконала мене відмовитися від нової покупки і розповіла про цей спосіб, який якось вичитала в інтернеті. Я не завжди довіряю нapодним методам, але до слів подруги вирішила прислухатись, адже вона переконала мене на власному досвіді. До речі, вона в мене дуже винахідлива людина.

Загалом, для того, щоб відновити колір тканини, знадобиться лише одна склянка 9-відсоткового столового оцту. Можна взяти яблучний. У будь-якому випадку його має більшість господарок на кухні.

Спосіб простий і не вимагає багато мороки, а головне — заощаджує бюджет. Жодних засобів докуповувати не треба. Все, що вам потрібно – це просто розбавити склянку оцту в тазу і замочити річ. Потім можна прополоскати її в пральній машині, і вона як нова.

Багато хто питає — а як краще прати?

У пральній машині чи вручну? Я робила так – спочатку замочувала блузку в тазу і прала вручну, а потім запускала її в машинці, щоб усунути запах оцту. Шовку це зовсім не зашкодило, блузка як нова. Але якщо ваш одяг зроблений з дуже делікатної тканини, то краще, звичайно, робити все повністю вручну, щоб не нашкодити їй.

Таким чином ви можете надати своєму одягу нове життя та відновити його початковий колір у домашніх умовах.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *