Ледачу господиню визначити легко. Звертаю увагу на 6 речей, коли приходжу у гості. (перевірте себе)

Хто б що не казав, але нікудишню, ліниву господиню можна розпізнати одразу. Для цього навіть не доведеться лізти в найдальший куточок квартири і заглядати під диван у пошуках пилу (або чогось ще).

Сама я дуже люблю чистоту, тому практично з порога можу визначити неохайну господиню, навіть якщо на перший погляд все здається чистим та прибраним.

Передпокій

Коли приходиш до когось у гості, насамперед опиняєшся у передпокої. І вже, як кажуть, з порога можна побачити «неакуратності».

Наприклад, буває, що біля порога валяється гора брудного взуття, навалений верхній одяг, парасольки, сумки та інше. Вишенька на торті – брудний килимок. Все це видає з тельбухом погану господиню.

Адже акуратна жінка біля порога не має нічого зайвого. Взуття завжди почищене і розкладене (найкраще скласти в окрему комод або шафку), верхній одяг висить на своїх місцях, а килимок чистий.

Двері

Проходячи в квартиру далі, я звертаю увагу на двері та дверні ручки. Часто вони бувають у жирних плямах від рук. Таке спостерігається як на вхідних дверях, так і на міжкімнатних.

Хороша господиня завжди протирає ганчіркою ці забруднені місця.

Ванна кімната та ще один атрибут

Після коридору ми зазвичай опиняємось у ванній кімнаті, тому що, прийшовши в гості, потрібно обов’язково помити руки. Тут одразу в очі впадає сантехніка.

І якщо раковина, ванна або ще гірше унітаз, брудні, то це виставляє господиню квартири не в кращому світлі і особисто викликає у мене огиду.

Це ще не все

Після миття рук завжди доводиться скористатися рушником, тому на нього теж падає погляд.
У гарної господині рушники чисті, м’які та приємно пахнуть. Але, на жаль, мені доводилося бувати в таких  домівках, де рушниками, відверто кажучи, було гидко користуватися, бо вони були брудними та неприємно пахли.

Підлога

Крім того, в квартирі завжди звертаєш увагу на підлогу. Буває, що вона вся у крихтах, якомусь дрібному смітті, яке липне до ніг (особливо якщо босяком). А якщо у будинку є тварина, то до цього списку додається ще й шерсть. Була в мене одна знайома, у якої собача шерсть була не лише на підлозі, а й буквально літала по всій квартирі.

Перебувати у таких «гостях» вкрай неприємно. І до людини одразу якесь упереджене ставлення стає, хоч вона тобі нічого поганого не зробив.

Люстерко

Ще погану господиню видає дзеркало. У деяких домівках воно брудне, заляпане чи погано протерте з розводами. Буває, що власне відображення в такому дзеркалі не можеш розглянути (я, звичайно, утрирую, але все одно неприємно)

Посуд

Останній штрих (на мою думку) до портрета поганої господині, це немитий посуд, який горою стоїть у раковині. А ще гірше, якщо посуд навіть не складений у раковину, а просто розкиданий по стільниці.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *