Побачила як свекруха заморожує молоко в формі для льоду. Для чого вона так робить

У моєї свекрухи є безліч хитрощів для справ по дому, готування, прання і багато іншого. Вона завжди намагається полегшити собі роботу і домогтися ідеалу у всьому.

І за це я її дуже люблю. Коли я буваю у неї в гостях, то завжди дізнаюся щось нове і корисне. Ось і цього разу я дізналася дещо цікаве.

Зараз багато хто з нас особливо не заморочуються з приводу старих речей, просто викидаючи їх, не даючи шансу на друге життя. А нові ми використовуємо лише за прямим призначенням, не дивлячись на те, що може бути кілька додаткових.

Хтось з легкістю викидає стару або непотрібну річ, але це не стосується нашої сім’ї. У нас все інакше.

До поїздки до свекрухи я використовувала форму для льоду тільки для заморозки води або трав’яних настоїв, за допомогою яких я доглядаю за шкірою обличчя. І я навіть не думала, що в формочку можна наливати щось ще.

Мої свекри любителі випити чай чи каву. У них є такий вислів «гарненько забілити», що означає додати молоко.

Ось тому свекруха стала наливати молоко в формочку для льоду і заморожувати його. Таким чином молоко не кисне і завжди є. Розмір кубика дозволяє зрозуміти, в якій кількості потрібно додавати в чашку молоко.

Плюс замороженого молока ще в тому, що воно охолодить чай або каву, якщо хтось не любить пити їх дуже гарячими.

Ще я подумала і прийшла до того, що молочні кубики можна використовувати для догляду за шкірою обличчя, адже всі знають про користь молочних ванн і вмивання молоком.

Якщо ви будете щодня з ранку протирати таким кубиком обличчя, то позбавитеся від пігментних плям, веснянок, зморшок, а шкіра стане більш м’якою і пружною.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *