Не викидайте кавову гущу. Ось чому

Якщо ви любите побалувати себе щоранку чашкою ароматної кави, у вас, напевно, виникає питання, куди подіти стільки гущі? Приміряйте на себе, який варіант підійде вам, перш ніж ви його просто викинете.

Якщо ви мама зовсім маленької дитини

То вам знайомі ці чудові пахощі, що пахнуть, відрижки на одязі, ліжку та килимах. Бррр. Що робити? Зітхаємо та відправляємо одяг у прання. А ось на матраци та килими рясно насипаємо суху каву. Багато кави. Даємо вбратися 10-15 хвилин, змітаємо і пилососимо.

Компост для дачі та саду

Добавка кавової гущі в компост допомагає збалансувати рівень рН і харчові відходи перегнивають швидше і якісніше. Ще один плюс – компостні черв’яки дуже люблять каву і активніше розмножуються на ній. Не питайте чому, але це так. Нехай у них теж буде гарний ранок, правда?

Увібрати непотрібні запахи

Здатність сухої гущі вбирати запахи і давати легкий відтінок кави ви можете використовувати в холодильнику, шафах, і комірках. Навіть під мийкою можна повісити панчоху з кавою, щоб нейтралізувати запах відра для сміття.

Руки

Після нарізки цибулі або часнику, після роботи з пахучими нафтопродуктами, подібними до газу, немає нічого кращого, ніж промити руки з густим кавовим скрабом.

Черевики та спортивне взуття

Покладіть два мішечки з марлі або панчохи з кавою в взуття на ніч і зранку надягніть улюблені черевики або кросівки, які помітно освіжаться за ніч.

Кішки, шкідники та рослини

Якщо сусідські чи ваші власні кішки розоряють ваш квітник у саду чи на підвіконні — присипте землю під рослинами кави. Запах кави багатьом із них не подобається. На мурах і слимаків діє ще ефективніше.

І, зрозуміло, скраби з кави

Тут нікого не потрібно вчити, як користуватися цим. Єдине попередження: не застосовуйте спиту каву як скраб для обличчя. Це дуже не приємно для ніжної шкіри.

Важливо: не варто плодити запаси сирої гущі, яка покриється цвіллю. Спиту гущу в міру накопичення варто висушувати в духовці або конфорці на листку фольги. І ось тільки після цього її можна зберігати та застосовувати.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *