Метод італійської бабусі. Ось навіщо заливати в бачок унітазу кондиціонер для білизни

Одразу такий метод може показатися трохи дивакуватим, але всьому є своє пояснення.

Кожен з нас стикався з неприємним запахом в туалеті і намагався вирішити цю проблему. Якщо вам вже не допомагають стандартні варіанти, то пропоную спробувати мій імпровізований освіжувач для вбиральні.

Вперше про цю хитрість я дізнався з інтернету. Я не відразу зрозуміла всі процедури, які виробляла італійська бабуся в своєму туалеті, так як не було перекладу.

Вона налила в маленьку пластикову пляшку звичайну воду наполовину обсягу і долила потім ще якийсь засіб блакитного кольору. Пізніше я з’ясувала, що це був кондиціонер для білизни.

Після цього виконала в пляшечці багато маленьких отворів.

Далі зняла кришку з бачка і поклала всередину цю пляшку з сумішшю.

Таким чином італійська бабуся зробила домашній аналог освіжувача повітря з води і кондиціонера. А маленькі отвори потрібні для того, щоб ця суміш потроху просочувалася в воду і коли змиваєш приємно пахло.

Цей варіант ще володіє одним достоїнством. Коли кладеш в бачок таку пляшку з освіжувачем, то обсяг води в ньому зменшується, але не так сильно, щоб якось вплинути на якість змиву. Зате рахунки за воду будуть приходити трошки менші.

Звичайно, можна просто налити кондиціонера в бачок, щоб не взагалі не морочитися. Але його вистачить лише на кілька змивів.

Зубна паста в бачку

Раніше багато людей ховали в бачку різні цінні речі і гроші, а зараз туди кладуть зубну пасту. Можливо ви не знаєте, що вона відмінно усуває наліт, іржу, дезінфікує поверхню унітазу і позбавляє від неприємних запахів.

У магазині купите найдешевшу зубну пасту, у якій сильний запах м’яти. Виконайте в тюбику побільше отворів і покладіть в бачок. При кожному зливі туалет буде наповнюватися приємним м’ятним запахом, а також дезінфікувати. Тільки отвори робіть маленькими, щоб пасти вистачило на кілька місяців.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *