Навіщо кладуть аспірин в барабан пральної машини під час прання речей

Практичний кожен знає декілька хитрощів під час прання. Наприклад, деякі кладуть в барабан губку при пранні одягу, щоб на ній не було шерсті домашніх тварин, а інші використовують сіль, змішану з пральним порошком, щоб повернути речам яскравість. Але мало хто здогадується, що відмінним помічником може стати звичайний і доступний аптечний засіб – аспірин. Фахівці розповіли, для чого досвідчені господині використовую аспірин під час прання.

Навіщо класти аспірин в пральну машину

Щоб прання речей було якісніше, а плями відпиралися за дві секунди, замочіть брудну постільну білизну в розчині (9 таблеток аспірину + 10 літрів води) і залиште на 6 годин. Потім відправте білизну в барабан пральної машинки, засипте порошок в відсік, виставите потрібний режим і потрібну температуру і запустіть прання. Постільна білизна буде не тільки свіжою, а й бездоганно чистою! Така ж схема працює і зі звичайними речами.

Плюс до всього, аспірин можна використовувати як засіб проти накипу. Для цього змішайте 5 таблеток аспірину з кондиціонером (з тією кількістю, яку ви зазвичай додаєте в пральну машину при пранні речей) і запустіть режим холодний прання в порожній машинці. Забруднення, яке в’їлося видалити якісно, звичайно, не вийде, але свіжий накип зникне відразу після завершення прання.

Завдяки дешевому аптечному засобу ви зможете якісно відіпрати свої речі, а також перемогти «накип» і продовжити термін служби побутової техніки.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *