Плита, стільниця і навіть холодильник без жирних плям. Рецепт засобу для чищення

Такі солодкі напої, як кока-кола, не можна вживати у великих кількостях, адже вони лише шкодять здоров’ю. Однак мало хто знає, що кока-колою можна відчистити різноманітні поверхні. Цей агресивний напій справляється навіть з іржею і нальотом. Сьогодні ми вам розповімо, як використовувати кока-колу, щоб полегшити прибирання.

Як зробити універсальний засіб для чищення

Приготуйте заздалегідь тюбик зубної пасти, 0,5 л кока-коли та 2 л пляшку. Влийте напій в пусту пляшку, а потім видавіть сюди зубну пасту, все ретельно збовтайте, а замість корка помістіть пульверизатор. 

Як чистити кока-колою чайник

Розпорошіть приготовлений засіб для чищення на поверхню чайника. Далі візьміть звичайну губку й протріть чайник, приділіть більше уваги забрудненим місцям. Потім наберіть в миску окріп й помістіть в цю рідину чайник. Потім ще раз промийте в гарячій воді й насухо протріть його. 

Як очистити до блиску унітаз

Наберіть відро води й вилийте в унітаз. Далі розпорошіть на всю поверхню засіб з кока-коли та зубної пасти й залиште на 5 хвилин. Потім ретельно очистьте унітаз йоржиком і змийте чистою водою. Якщо за перший раз не вийшло очистити туалет, повторіть процедуру. 

Що ще кока-кола очистить без праці

Також таким засобом можна очистити навіть плиту від нагару та жиру. Спершу потрібно зняти з поверхні грати та конфорки, а потім нанести засіб за допомогою ганчірки. Залиште на 5 хвилин, а потім промийте чистою ганчіркою. Також можете використовувати цей метод для очищення раковини і навіть змішувачів.

Вони будуть сяяти чистотою, без нальоту та розводів.

Ось так легко приготувати засіб, який здатний очистити практично всі забруднення.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *