Ось скільки насправді ти повинна важити! Може, не худнути потрібно, а навпаки?

Коли жінки починають щебетати про ідеальні параметри, тут же задаєшся питанням: а яка вона, власне, ідеальна вага?

Адже якщо послухати відповіді, то думки плутаються у вузол. Для когось прийнятні лише модельні параметри, а для кого-то ідеально, якщо в улюблені брюки поміщаєшся без зусиль.

Проте слід розуміти, що ідеальна вага — це вага не завжди здорова. І якщо на мить заплющити очі на загальноприйняті стандарти краси, стає ясно, що ідеальна вага для жінки — її природня.

Ми розповімо улюбленим читачкам, яка норма ваги для жінок при певному зростанні вважається здоровою. Може, недарма всі дієти марні?

Співвідношення зросту і ваги у жінок

Природа, наділяючи кожну людину певними фізичними даними, не керується загальноприйнятими стандартами та еталонами краси. Кожна людина — індивідуальність. Можливо, не без умислу ми такі різні? Але так вже влаштована жіноче мислення, і здається неможливим знайти дівчину, яка вважала б свій зріст і вагу ідеальними.

Здорова вага — це вага, при якій організм відчуває себе комфортно. Переступивши цю тонку грань, ти отримаєш в подарунок букет з безлічі захворювань: тут і гормональний дисбаланс, і проблеми з суглобами, і навіть цукровий діабет.

Численні дослідження показують, що сьогодні середньостатистична жінка важить на 6 кг більше, ніж її ровесниця 22 роки тому. Та й поняття про ідеальну вагу злегка змінилося: тепер заповітна цифра на 5 кг більше.

Так як же відшукати ідеальний баланс? Адже ті люди, які вважають всі стандарти краси нав’язаними ЗМІ, беруть свою зайву вагу з гордістю. А інші, навпаки, в гонитві за ідеальною фігурою прагнуть досягти неможливого. Словом, і ті і інші неабияк шкодять своєму здоров’ю.

Таблиця, складена досвідченими лікарями, допоможе раціонально оцінити вагу і її подальший вплив на здоров’я. На жаль, зростання нам дароване природою, але от вага — річ податлива. Головне, якщо ти відчуваєш себе здоровою, — плюй на всі нав’язані еталони. Ти прекрасна!

За упередженим ставленням до свого тіла часто криється сором і страх не вписатися в загальноприйняті стандарти. Розвивай здорове ставлення до себе, відчуй себе красивою і бажаною, адже це — перший крок на шляху до щастя. Будь здорова!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *