А ви знаєте, що головний біль часто є результатом нестачі цих 4 продуктів?

Мігрень – це особливий вид головного болю. Як правило, на цю недугу страждають в самому працездатному віці – від 20 до 40 років. На відміну від інфаркту або інсульту, мігрень не є небезпечною для здоров’я, але здатна ускладнити життя будь-якої людини.

Сучасна медицина ще не знайшла способу повністю вилікувати мігрень, але вам цілком під силу знизити кількість нападів і полегшити симптоми. Біль при мігрені локалізується в одній півкулі. Як правило, мігрені схильні емоційні, нестійкі до стресів люди.

Причини мігрені:

  • Спадковість, від якої більше страждають жінки.
  • Неправильний спосіб життя.
  • Порушений психоемоційний фон.
  • Проблеми з організацією харчування.
  • Дефіцит ряду мікроелементів.

Вчені змогли визначити 4 основні групи речовин, нестача яких провокує появу мігрені.

Фолієва кислота і вітамін В12

При нестачі цих речовин, виникає надмірна дратівливість, неуважність, нездатність концентруватися, схильність до стресів. Часто люди намагаються зняти головний біль аспірином, який знижує вміст фолієвої кислоти і вітаміну В12, а значить, погіршує ситуацію. Підвищити вміст цих речовин, допоможе вживання шпинату, авокадо, спаржі, гарбуза, моркви, брокколі, буряка і курячих яєць.

Мідь і залізо

Дефіцит цих речовин найчастіше спостерігається у жінок. В результаті, виникає анемія, мігрені, гіпертонія і пригнічений стан. Заповнити запаси міді і заліза допоможе вживання насіння, листя салату, кунжуту, авокадо, квасолі, горіхів і морської капусти.

Вітамін В6

Брак в організмі піридоксину – вітаміну В6 – одна з головних причин появи судинних захворювань. Для стабілізації стану, вживайте більше печінки, квасолі, свіжих овочів і злакових культур.

Вітамін D

Основне джерело вітаміну D – це сонячні промені. У холодну пору року ви можете отримувати його разом з молочними продуктами, яйцями, бобами, морепродуктами і печінкою.

Мігрень – це не вирок. Якщо ви схильні до жахливих болів, постарайтеся налагодити повноцінне харчування, займіться спортом, більше гуляйте і частіше виїжджайте на природу. Ефективно позбутися стресу і нормалізувати нервову систему допоможе ароматерапія.

За матеріалами

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *