Копійчаний засіб виштовхує бруд з килима! Змішай 2 інгредієнта – і він ніби вчора з магазину…

Яким би не був інтер’єр вашого будинку, є один елемент, який зробить його комфортнішим і затишніше. Чи не вигадуйте нічого нового – постеліть килим з високим і густим ворсом, щоб ноги тонули кожен раз, коли ви по ньому проходите. Дехто примудряється знайти мінус і в цій ідилії – прибирання. Так,  чистити такий килим  непросто і задоволення це не з дешевих, якщо ви наймаєте професіонала. Якщо …

як почистити килим

Підіть іншим шляхом . Приготуйте суміш, яка буквально виштовхує забруднення з ворсу. Ніяких хімічних складових, тільки те, що є в кухонному шафці кожної господині. Змішайте кілька базових продуктів, нанесіть, почекайте 20 хвилин і пропилососьте поверхню. Застосовуйте під час генерального прибирання і не турбуйтеся про забрудненнях ще цілий місяць.

чистить ковер дома

Говорити, що один з них менш ефективний, а інший вражає результатами було б помилкою. Ви можете  випробувати кожен  по черзі і вибрати той, який підходить вам по всім параметрам: колір килима, тип забруднення, очікуваний результат.

  1. Сіль і сода
    Необхідно почистити сумішшю звичайної солі та соди забруднену ділянку (пляма). Зачекайте 20 хвилин і просто пропилососьте. Це відмінний засіб в боротьбі з невеликими жирними плямами. Його вибирають з-за ефективності та безпеки.
  2. Оцет
    Розведіть 20 мл столового оцту в 1 л води. Змочіть в розчині чисту ганчірку і протріть нею килим. Почекайте 20 хвилин, а після протріть килим вже сухою ганчіркою. Потім пропилососьте. Так ви зможете надати килиму  первісний вигляд .
  3. Чайна заварка
    Темні килими теж потрібно чистити. Але світлі кошти залишають на такому покритті плями. Саме тому варто використовувати чайну  заварку. Заваріть чай. Процідіть його. Розсипте заварку на брудному ділянці килима. Зачекайте, поки вона повністю висохне, а потім зберіть пилососом.

Радимо вам відмовитися від  використання жорстких щіток . Вони не тільки шкодять структурі ворсу, але і затирають плями замість того, щоб видаляти їх. Кожен раз, коли ви чистите, використовуйте щітку з м’якою щетиною і проводите тільки у напрямку ворсу.

Як бачите, чистка може бути не хімічної, дешевою, простою, а результат – гідним захоплення. Все необхідне лежить в найближчому шафці. Випробуйте сподобався метод вже під час наступної прибирання. Розкажіть нам про результати, а подругам, які вже махнули рукою на успіх, відправте посилання.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *