Небезпечна звичка,якою не можна нехтувати! Як телефон здатний погубити наше здоров’я!

Дослідники американського університету визначили, що є звичка, яка може погубити наш зір

Вчені з університету Толедо провели ряд досліджень, в ході яких з’ясували, що довге «залипання» в екран смартфона може привести до втрати зору або збільшити ризики, пише Знай.юа.

Вся справа в тому, що телефони можуть випромінювати блакитне світло, який згубно впливає на клітковину очі. Це світло може спровокувати появу токсичних молекул і може мати короткою довжиною хвилі, здатної зашкодити сітківку.

Якщо кожен день по кілька годин дивитися на екран гаджета, є всі шанси, що ваш зір почне знижуватися. Цей показник ще раз підкреслює, що тривале використання смартфона протягом дня тягне згубні наслідки.

«Ні для кого не секрет, що блакитне світло екранів погіршує зір, пошкоджуючи сітківку ока. Наші експерименти пояснюють, як це відбувається, і ми сподіваємося, що це допоможе лікарям сповільнити у пацієнтів макулярную дегенерацію», – відзначають фахівці.

До таких висновків про втрату зору дослідники прийшли після того, як були проведені експерименти. Відзначимо, що клітини фоторецепторів очей не відновлюються. Тому лікарі і вчені радять відмовитися від цієї звички, щоб зберегти зір.

Факт того, що самостійно позбавлятися від небажаних акне не можна, став загальновідомим. Але є на обличчі ділянку шкіри, де видавлювати прищик особливо небезпечно.

Ця зона – носогубний трикутник, або, як його називають в народі – «трикутник смерті».

Дійсно, прищ, який виник на цій ділянці обличчя, видавлювати не те що не рекомендується, а просто заборонено. Вся справа в тому, що в цьому місці розташовані переплетення безлічі кровоносних судин як артеріальної, так і венозної сітки. Коли ми самостійно позбавляємося від гнійників, висока ймовірність пошкодити кровоносну судину і занести інфекцію в кров. А ця інфекція вже запросто може потрапити в усі важливі органи, в тому числі і головний мозок, викликавши в них смертельно небезпечне зараження.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *