Вичавіть 1 лимон, змішайте з 1 столовою ложкою оливкової олії, і ви запам’ятаєте це до кінця вашого життя!

За допомогою одного простенького засобу одразу можна проліковувати декілька хвороб.

А для приготування цього “чудо-зілля” необхідно підготувати досить прості продукти, що є на кожній кухні у справжніх господинь.

У рівних пропорціях змішайте оливкову добірну олію та лимонний свіжий сік.

Здавалося б, що ж тут унікального? А переваг безліч! Ось їхній перелік:

Лікує запор Завдяки суміші олії та соку наш організм очищається та позбувається токсинів,  адже ці інгредієнти мають вплив на сечові шляхи та гарно обволікають шлунок, що допомагає краще працювати організму.

Покращує роботу серця 

В оливковій олії є дуже багато корисних жирних кислот, що дають стимул для покращеної циркуляції крові, а це своєю чергою контролює рівень холестерину, полегшує перебіг запальних процесів в організмі.

Покращує роботу печінки та жовчного міхура

Завдяки цьому нехитрому засобі наш організм позбавляється набряклості та інфекцій. А печінка краще справляється із токсинами.

Болі в суглобах

Оскільки, зазвичай, біль у суглобах спричинена запальними процесами, то цей засіб зменшує біль шляхом того, що знімає запальні процеси в організмі.

Покращує стан волосся нігтів та волосся

Для того, аби нігті  не ламалися та виглядали здоровими робіть натирання з олії та соку лимона щовечора для своїх нігтиків, а потім стирайте ватними дисками.

Для волосся корисно робити маски з цього засобу та тримати 30-60 хвилин, а потім змивати проточною теплою водою з шампунем.

Після цієї процедури волосся буде блискучим та гарно розчісуватися.

А ви знали про користь цих простих інгредієнтів?

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *