Зaмoчіть ноги в оцті один раз в тиждень – і побачите, як зникають всi ваші хвopoби!

Відповідно до китайської рефлексології, наші ноги мають природні енергетичні зони, які пов’язані з певним оpганом в нашому тiлі. Це означає, що через ноги ви можете очистити своє тiло, позбутися від внутрішніх токсинів і поліпшити загальний стан здоров’я.

Однією з таких процедур є ванна для ніг з яблучним оцтом.

Ванни з яблучним оцтом здавна використовувалися для схуднення, полегшення проблем з травленням, позбавлення від респіраторних проблем і для поліпшення стану шкіри.

Наші ноги щодня піддаються впливу численних мікробів, а відсутність оксигенації викликає iнфeкції, мозолі, неприємний запах, і робить наші кінцівки сухими і шорсткими.

Яблучний оцет містить біологічно активні сполуки, які знuщують бактерії і мікроби. Тому він є одним з найбільш ефективних природних засобів для вирішення численних проблем зі здоров’ям.

Він усуває неприємний запах, лікує грибкові iнфeкції, пом’якшує шкіру, підвищує якість шкіри і багато іншого. Крім того, він дуже простий і зручний у використанні.

Ванночка для ніг з яблучним оцтом.

Все, що вам потрібно зробити, це нагріти воду, а коли вона стане теплою, налити її в таз і помістити в нього ноги. Туди ж додається стакан яблучного оцту і кілька крапель вашого улюбленого ефірного масла (наприклад, лавандового). Потримайте ноги в цій суміші 30 хвилин, і все готово. Виконуйте цю процедуру один раз в тиждень, і ви відразу побачите різницю.

Щоб позбутися від мозолів, ви повинні потримати ноги в суміші з рівних частин оцту і води протягом 45 хвилин, а потім потерти п’яти пемзою.

Іонна ванна для ніг.

Ви також можете використовувати іонну ванну для ніг для детоксикації. Потрібно використовувати теплу воду, щоб відкрити пори, і сіль як протизапальний і в’яжучий засіб. Іони поглинаються через ноги, і ваше тiло позбавляється від токсинів. Якщо вода стає темною, це означає, що результат досягнутий.

Існує кілька різновидів такої Ваночка:

Рецепт ванночки із сіллю.

Складові:

  • 1 стакан солі Епсома (англійська сіль або сульфат магнію);
  • 1 стакан морської солі;
  • 2 склянки харчової соди;
  • Ефірні масла – кілька крапель (необов’язково).

Інструкція:

Розчиніть сіль в гарячій воді. Дайте їй охолонути, після чого додайте теплу солону воду в таз, туди ж влийте яблучний оцет. Додайте ефірні масла. Тримайте ноги півгодини. Майте на увазі, що після ванни ви можете відчути втому і слабкість, але вона очистить ваше тiло і збільшить рівень магнію.

Рецепт ванночки з глиною.

Складові:

  • 1/2 склянки бентонітової глини;
  • 1/2 склянки яблучного оцту;
  • 1/2 чашки солі Епсома;
  • Ефірні масла – кілька крапель (необов’язково).

Інструкція:

Розчиніть сіль в гарячій воді, а потім додайте ефірні масла. Змішайте глину і яблучний оцет з невеликою кількістю води, при змішуванні не використовуйте метал. В кінці додайте суміш у воду і потримайте в ній ноги протягом приблизно 20 хвилин. Ця ванна буде детоксифицирующие ваше тiло і збільшить рівень магнію.

Рецепт кисневої ванни.

Складові:

  • 2 чашки перекису водню
  • 1 столова ложка сухого імбирного порошку

Інструкція:

Наповніть ванну гарячою водою і додайте сушений імбир і перекис водню. Полежіть у ванній півгодини. Це заспокоїть ваше тiло і допоможе прибрати всілякі роздратування і алeргію.

Як бачите, для детoксuкації можна використовувати недорогі, але ефективні і натуральні засоби, які продаються на кожному кроці.

Стаття носить виключно інформаційний характер. Пам’ятайте, що перед початком будь-якого лікування консультація лікаря є обов’язковою!

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *