Прополіс рятує при радикуліті

При радикуліті приготуйте суміш з настоянки прополісу, соняшникової олії і меду в рівних кількостях. Вийде мазь, яку треба густо накласти на гірчичники і накладати на хворе місце.

Склад і пропорції:

прополіс – 80 грам;

медичний спирт – 300 грам;

пляшка з темного скла – 1 штука.

Також можна приготувати настоянку прополісу на горілці, замінивши спирт підлогу літром якісної магазинної горілки. Багато хто використовує навіть самогон, але я б не радив так робити, оскільки сивушні масла і інші шкідливі домішки можуть нівелювати лікувальний ефект.

Рецепт настоянки прополісу на спирту

1. Очищення. 

Прополіс-сирець (нагадує пластилін темно-коричневого кольору) витримати 2-3 години в холодильнику, подрібнити на тертці, потім залити холодною водою. Після цього весь прополіс ляже на дно, в той час як сторонні домішки впливут на поверхню. Через 5 хвилин злити воду і добре просушити очищений прополіс. На даному етапі прибираються непотрібні домішки, пропускати його не рекомендую.

2. Змішування. 

Висушений подрібнений прополіс помістити в ємність зі скла темного кольору. Туди ж додати спирт або горілку, перемішати, після чого ретельно закупорити пляшку пробкою.

3. Настоювання.

Отриманий еліксир повинен настоюватися протягом двох тижнів при кімнатній температурі. Хоча б раз на добу його потрібно інтенсивно струшувати.

4. Фільтрація.

Після витримування настоянку профільтрувати через марлю і розлити в ємності з темного скла, вона готова до використання.

Термін придатності домашньої настоянки з прополісу – до 3-х років. Але запасатися засобом на кілька років вперед не варто, краще готувати його кожен рік, щоб він працював краще.

Будьте здорові!

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *