Якщо печінка турбує – забудете про ці проблеми! Ця трава Вам точно допоможе!

З цією чудовою травичкою я познайомився років десять тому і з тих пір завжди маю вдома невеличкий її запас, тому що вона дуже добре лікує печінку.

Збираю підмаренник в липні. Трава примхлива в сушці – потрібно підвішувати невеликими пучками або розстеляти тонким шаром і часто перевертати. Поки свіжа, сильно злежується, і нижній шар може зіпсуватися.

Заварюю з розрахунку 2 ст.л. подрібненої трави на склянку води. Кип’ячу до 5 хвилин, наполягаю не менше 2 годин. П’ю по 100 мл 3 рази на день за 30 хвилин до їди. Курс лікування – 3-5 тижнів.

Давав траву родичам і знайомим: нульових або негативних результатів не було, всі про печінку забули. Додаю підмаренник і в квас – для розчинення каменів в жовчному міхурі. Взагалі, ця травичка має більш широкий спектр дії, але я люблю її як «печінкову».

Підмаренник справжній: користь і шкода

Настій трави з квітками в народі вживають при туберкульозі, пневмонії, бронхіті, ангіні, застуді, кашлі, хворобах печінки, водянці, нудоті, при зупинці менструацій і післяпологових ускладненнях, ендометритах, геморої, при глухоті, при набряках, нефриті, сечокам’яної хвороби, бруцельозі , кольках і різі в шлунку, головного болю, при дитячих конвульсіях, епілепсії, як седативний – при істерії і неврастенії.

З підмаренником виробляла експерименти і наукова медицина.

Цікаво буде познайомитися з її результатами.

Настій трави в експерименті проявляє помірні діуретичні властивості;

відвар виявляє седативну і протисудомну дію, викликає гальмування кори підкіркової і стовбурової структур головного мозку щура, рекомендований для клінічних випробувань при епілепсії з судорожними проявами;

у собак кілька підвищує кров’яний тиск; водний екстракт проявляє протизгортальну і антифибринолитические властивості, сухий екстракт – спазмолітичну активність;

настоянка трави гальмує зростання лімфосаркоми плісе на 82% , підвищує концентрацію глікогену в печінці і м’язах щури, нормалізує вміст глюкози в сироватці крові, а також зменшує вираженість лейкоцитозу, що розвинувся у тварин-пухлиноносіїв; в дослідах на собаках виявлено жовчогінну, протизапальну дію препаратів. Настій листя, плодів в експерименті виявляє седативну дію і викликає невелике уражень ритму ізольованого серця жаби.

Водно-спиртовий екстракт підвищує виживаність і плодючість гусениць тутового шовкопряда;

сума біологічно активних речовин сприяє виведенню каменів із нирок.

Сподіваюся, всіх цих відомостей достатньо , щоб мати уявлення про цілющі властивості рослини.

Я ціную підмаренник при лікуванні багатьох онкологічних захворювань. У комплексі з іншими подібними траваміон іноді буває незамінний.

Але це не означає, що в стороні залишаються інші хвороби – підмаренник буває необхідний і при захворюваннях серця, нирок, печінки, епілепсії, шкірних захворюваннях.

Протипоказання

Відносно протипоказань підмаренник справжній поки мало вивчений.

Онкологічним хворим при зниженні лейкоцитів менше 4 одиниць лікування подмаренником треба тимчасово перервати – до поліпшення загального аналізу крові.

Корисний при лікуванні деяких захворювань нирок, підмаренник не слід підключати для тривалого лікування гломерулонефриту.

При тривалому застосуванні підмаренника необхідно стежити за тиском – можуть спостерігатися підскоки кров’яного тиску у гіпертоніків. Подмаренник може сприяти згущення крові.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *