Як раз і назавжди запобігти подагрі і болі в суглобах

Подагра – тип артриту, який призводить до запалення суглобів, і часто супроводжується сильним болем і набряком.

Її основною причиною є надмірна кількість сечової кислоти в організмі,  яка накопичується і утворює тверді кристали в суглобах.

Кристали створюються шляхом розкладання пурину, хімічної речовини, яка природним чином виникає в організмі, а також міститься в певних продуктах харчування. Таким чином, вживання високо пуринових продуктів може збільшити рівень сечової кислоти в організмі і викликати розвиток подагри.

Тому для того, щоб лікувати подагру, ви повинні зменшити рівні сечової кислоти в організмі, і кращий спосіб це зробити – внести деякі зміни в ваш спосіб життя і раціон харчування.

Спочатку вам  потрібно зменшити вживання морепродуктів і м’яса,  так як в них високий вміст пуринів, і  їх надмірне споживання може викликати подагру.

З іншого боку,  ви повинні споживати більше цільного зерна, свіжих фруктів і овочів. Крім того, сочевиця, боби , спаржа – з дуже низьким вмістом пуринів.

Більш того, дуже важливо обмежити вживання оброблених цукрів, так як вони з високим вмістом фруктози і, продуктів, багатих вмістом насичених жирів, а так само алкоголю.

Оскільки зайва вага в значній мірі сприяє розвитку подагри, переконайтеся, що ви регулярно займаєтеся спортом і дотримуєтеся здорової і збалансованої дієти. Вода також відіграє вирішальну роль, так як вона зволожує організм і допомагає видаленню сечової кислоти з організму. Таким чином, пийте більше води,  а також трав’яні чаї, натуральні і свіжовичавлені соки.

Проте, в разі подагри, ви можете полегшити симптоми за допомогою деяких ефективних природних засобів.

Яблучний оцет ефективно підлужнює організм,  і він включає в себе яблучну кислоту, яка успішно дезінтегрується в сечову кислоту. Ви повинні регулярно випивати і столову ложку оцту, розведеного в склянці води, два рази на день, перед обідом і вечерею.

Дослідження показали, що харчова сода є ефективним засобом в зниженні кількості сечової кислоти в організмі,  і, таким чином, запобігає подагрі. Рекомендується випивати пів чайної ложки соди на склянку води, щоранку, щоб запобігти появі подагри, і цілу чайну ложку на склянку води в разі, якщо ви вже страждаєте від подагри.

До того ж  лимонна вода є одним з найбільш ефективних засобів проти подагри. Вона підлужнює організм, і тим самим запобігає різним станам здоров’я, в тому числі подагрі. Якщо додати трохи лимонного соку в стакан води, ви збільшите лужність вашого організму і запобіжите утворенню кислотних кристалів.

Отже, все, що вам потрібно зробити, це вичавити половину лимона в склянку теплої води і випивати його на голодний шлунок, кожен день.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *