Запальні процеси в організмі: 5 тривожних ознак

За словами лікарів, запальні процеси потрібно обов’язково лікувати, інакше вони можуть привести до розвитку діабету, ревматоїдного артриту, червоного вовчака, хвороби Альцгеймера, хвороб серцево-судинної системи і багатьом іншим небезпечних і важких недуг.

Основні ознаки запального процесу

1. Помірні больові відчуття в суглобах
Переважна більшість людей вважає за краще ігнорувати не дуже сильні болі, вважаючи, що вони можуть виникати через занадто низькі температури взимку або сутулості і неправильної постави.

Проте, лікарі стверджують, що помірні болі, особливо в суглобах, можуть говорити про запальні процеси, які вразили як самі суглоби, так і кістки.

2. Болі в м’язах
Фахівці підкреслюють, що при появі болю в м’язах без будь-яких причин або травм, потрібно терміново звертатися за лікарською допомогою і проходити всі необхідні тести. Такі болі часто є симптомом запального процесу в організмі. У деяких випадках м’язові болі виникають через надмірні фізичні навантаження, проте вони стихають в стані спокою.

3. Слабкість
Цей симптом проявляється як тривале відчуття слабкості або занепаду сил. Ігнорувати подібний стан категорично не можна, так як з його допомогою організм подає сигнали про проблеми зі здоров’ям. Сьогодні в арсеналі медиків є спеціальні аналізи крові, що дозволяють визначити ступінь запального процесу.

4. Висип або почервоніння
Висип на шкірі, свербіж або почервоніння є відомими симптомами алергії, проте вони часто свідчать про наявність аутоімунних захворювань. Кожному, хто зіткнувся з подібними дерматологічними проблемами, слід пам’ятати, що замість лікування народними і бабусиними засобами, потрібно звернутися до дерматолога. Саме лікар допоможе виявити точну причину шкірного розладу і призначить необхідне лікування.

5. Симптоми, що нагадують грип
Усім знайомі такі симптоми грипу, як підвищена температура, озноб і втрата апетиту. Ці нездужання не можна ігнорувати, так як вони є ознакою запального процесу в організмі. Поводом для занепокоєння є навіть головний біль, який виник без будь-якої видимої причини і ніяк не проходить, підкреслюють експерти.

За словами лікарів, запальні процеси потрібно обов’язково лікувати, інакше вони можуть привести до розвитку діабету, ревматоїдного артриту, червоного вовчака, хвороби Альцгеймера, хвороб серцево-судинної системи і багатьох інших небезпечних і важких недуг.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *