Цього про Воду ви точно не знали, а японці знають, і успішно цим користуються

Вода – найдивовижніша речовина в світі. Незважаючи на те, що воду ми п’ємо щодня, багато з нас навіть не підозрює про всі цілющі і незвичайні властивості звичайної води.

Японці – визнані довгожителі, про таке здоров’я мріють багато жителів інших країн. Цей метод лікування водою досить популярний в Японії. Необхідно пити воду відразу після ранкового пробудження. Для багатьох заxворювань вода є 100% ліками.

Японська медична асоціація підтвердила цілющий ефект ранкового пиття: лікування головного бoлю, проблем з сеpцем, бронхіту, розладу шлунка та інших захворювань відбувається чарівним чином! У тому числі мова йде і про тривалі і серйозні заxворювання.

Японський метод лікування водою

1. Вранці, ще до того, як почистити зуби, необхідно випити чотири склянки води (стакан води – 200 мл.).

2. Почистіть зуби, але не їжте і не пийте нічого протягом наступних 45 хвилин.

3. Після цих 45 хвилин, можна їсти і пити все, що завгодно.

4. Не їжте і не пийте протягом наступних двох годин після сніданку

5. Ті, хто не в змозі випити з ранку чотири склянки води, може почати з меншої дози і поступово збільшувати її, щоб дійти до чотирьох чашок.

Чому варто пити воду вранці

Людина після сну має більш густу кpoв через нестачу води, тому потрібно обов’язково пити воду вранці натщесерце. Якщо людина це не робить і починає їсти бутерброди з кавою, то кров стає ще густішою, так як необхідна вода для перетравлення.

Кава, чай є сечогінними. Це означає, що організм буде виводити більше води через нирки, ніж ви випили. В результаті маємо хронічну нестачу води, постійно густу кpoв, проблеми з товстим кишечником. І далі за списком.

Тому перед їжею п’ємо воду для забезпечення нормального перетравлення. Після їжі потрібно витримати час до наступного прийому води або їжі. Це близько 2-3-4 годин в залежності від того, що з’їли і як багато.

Вода йде з порожнього шлунку через 5-10 хвилин. З’являється одинична відрижка, коли і вода вийшла. Вода швидко потрапляє в товстий кишечник і засвоюється. А значить організм може спокійно виділити соки в шлунок без згущення кpoві.

Пам’ятайте, що при виникненні серйозних проблем із здоров’ям, консультація лікаря є обов’язковою!

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *