Встигніть запастися кропивою! На весні вона найкраща! Робимо чудодійний настій для здоров’я та краси

Здавна наші прадіди використовували чудодійну силу природи. Вони користувались багатьма зборами трав та коріння різних рослин, для підтримки свого здоров’я й краси.

Звичайна кропива займала особливе місце, тому її цілющі властивості застосовували у лікуванні багатьох захворювань та у кулінарії.

Сік кропиви є дуже цілющим й корисним, його готують з молодого листя та стебел рослини. Він добре очищає організм та підвищує гемоглобін у крові, активує процеси обміну речовин, виводить шлаки, покращує роботу всіх органів та систем.

В древності молоді жінки слідкували за своїм здоров’ям та красою. Тому, вони регулярно приймали кожен день на протязі місяця по 3-4 столові ложки свіжоприготованого соку з молодого листя кропиви, розводячи його 1:3 водою.

Це вважалось дуже корисним напоєм для зміцнення кісток при остеопорозі, ним очищали печінку, сечовий міхур й дихальні шляхи, а також, нормалізували роботу нервової системи та шлунково-кишкового тракту. Ще за допомогою соку кропиви промивали гнійні рани. Для цього змочували тканину цим соком та накладали на уражені місця.

Вживали сік кропиви свіжим, не пізніше ніж через 15 хвилин. Далі він стає слабким, тому його вже не слід вживати.

Щоб приготувати сік потрібно назрізати молодих стебел разом з листям завдовжки 20 см, промити їх, порізати, скласти в 3-х літрову скляну банку, залити чистою джерельною водою та настоювати 10 годин.

Перед вживанням будь-яких лікарських засобів, обов’язково, проконсультуйтесь зі своїм сімейним лікарем!

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *