Дивовижні способи позбавлення від потворних папілом за одну ніч

Папілома  – зростання поліпоіда, яке з’являється на поверхні шкіри. З медичної точки зору це відомо як Acrochordon. За своїм характером вони являють собою невелику доброякісну пухлину, яка з’являється на обличчі, шиї і паху. Вони нешкідливі і мають невеликий розмір, який може варіюватися від декількох міліметрів до 5 см в ширину.

Причини папілом:

Надмірна вага.

Цукровий діабет 2 типу.

Старість.

Гормональний дисбаланс.

Дивовижні способи позбавлення від потворних папілом:

1. Яблучний оцет:

Спочатку очистіть область шкіри милом і водою. Промокніть шкіру насухо. Змочіть ватяний тампон в яблучному оцту і помістіть його на шкіру. Накрийте область пов’язкою, а потім змийте. Повторюйте протягом декількох тижнів.

2. Ефірні олії:

Візьміть 2-3 краплі лавандової олії, олії орегано і нима. Перемішайте їх в рослинній олії. Ви можете використовувати одну столову ложку органічного кокосового масла в якості масла-носія для розведення суміші. Нанесіть на шкіру ватним тампоном, акуратно закріпіть пов’язкою і залиште на ніч.

3. Гель алое вера:

Відріжте лист і зберіть свіжий гель. Добре перемішайте чистою ложкою. Ніжно протріть сметанообразним гелеподібним засобом шкіру. Повторюйте процес щодня, щоб отримати кращий результат.

4. Часникова паста:

Візьміть два або три зубчики часнику. Вийміть з них сік. Використовуйте чистий ватний диск, щоб нанести сік на папілом. Робіть це два рази на день зі свіжим часником.

5. Лимонний сік:

Візьміть дві столові ложки свіжого лимонного соку. Для того, щоб застосувати його на папілом, занурте ватку в соку і покрийте область. Повторюйте процес протягом декількох днів, поки вона не зникне повністю.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *