Очі – дзеркало здоров’я: 8 сигналів, за допомогою яких очі попереджають про проблеми зі здоров’ям! Зверни увагу!

По очах людини можна багато чого дізнатися про неї.

Вони відбивають не тільки наш внутрішній світ, а й наші хвороби. Захворювання очей можуть служити сигналом стосовно більш серйозних недуг, про які ти навіть не підозрюєш.

Редакція «Отож» розповість тобі, як очі підказують про присутність того чи іншого захворювання в організмі.

Причини захворювання очей:

1. Ячмінь

Ячмінь може завдавати болю і дратувати тебе, але зазвичай через кілька днів зникає сам. Якщо протягом 3 місяців ячмінь не зник, це може бути рідкісною формою раку, відомого як карцинома сальних залоз. Те ж саме стосується ячменю, який завжди з’являється в одному і тому ж місці.


2. Випадання волосся на бровах

Випадання волосся відбувається з різних причин. Якщо волосиста частина брови починає зникати, це може вказувати на серйозні порушення в роботі щитоподібної залози.


3. Розпливчастий зір

Якщо ти часто користуєшся комп’ютером, то можеш відчувати печіння в очах або нечіткість зору. Якщо картинка стає розмитою, коли ти дивишся на екран гаджета, схоже, ти став власником синдрому комп’ютерного зору.

Надалі це буде приносити жахливий дискомфорт. Необхідно звернутися до лікаря негайно, щоб він прописав краплі і вітаміни.


4. Сліпа пляма

Невелика сліпа пляма в області видимого простору може мати серйозні причини. Якщо ти бачиш її з мерехтливими вогнями або хвилястою лінією, це може бути результатом мігрені. Поява сліпих плям може супроводжуватися головним болем.


5. Вирячені очі

Це може бути пов’язано з проблемами щитоподібної залози. Найбільш частою причиною вирячених очей буває надмірна активність залози, відома як гіпертиреоз.


6. Пожовклі білки очей

Цей стан відомий як жовтяниця. Вона часто з’являється у новонароджених з незрілою функцією печінки, але жовтяниця може також виникнути у дорослих. Якщо жовтяниця спостерігається у зрілої людини, це ознака проблем із печінкою, жовчним міхуром або жовчними протоками.


7. Затуманений зір

Люди, які страждають на цукровий діабет, більш схильні до ризику захворювань очей. Найбільш поширеним захворюванням є діабетична ретинопатія. Дана хвороба впливає на кровоносну систему очей. Це є головною причиною сліпоти у дорослих.


8. Двоїння в очах, тьмяний зір або втрата зору

Якщо ти відчуваєш раптове двоїння в очах, відчуваєш затьмарення зору або зовсім втрачаєш зір, негайно звернися до лікаря. Все це може бути ознакою інсульту.

Таким чином очі можуть вказувати на проблеми зі здоров’ям. Ці проблеми не можна ігнорувати і при їх появі слід обов’язково звернутися до лікаря. Адже все в нашому організмі взаємопов’язане.

Прислухайся до сигналів свого тіла, адже це твій найкращий порадник. Поділися важливою інформацією з друзями!

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *