Якщо здоров’я ваших нирок під загрозою, ваше тіло подасть вам ці 8 сигналів

Забезпечити збалансованість вашого тіла у всіх відносинах – ось завдання нирок на кожен день.

Вивести токсини, надмірну рідину та інші відходи. Очистити кров, забезпечити організм достатньою кількістю кисню, врівноважити електроліти і зберегти міцність кісток … Тільки подивіться, яка у нирок життєво важлива роль!

Будьте уважні до себе. Якщо здоров’я даного парного органу під загрозою, тіло подасть вам ці 8 сигналів. Вам залишається все правильно зрозуміти.

1. Набряки

Якщо нирки “зламалися”, людина менше потіє і рідше мочиться. В організмі відбувається затримка води. Це призводить до того, що кінцівки і обличчя набрякають, здаються надутими.

2. Зміни сечі

Ось сигнали того, що щось пішло не так:

Відчуття тиску при сечовипусканні.

Рідкісні позиви відвідати вбиральню, темна сеча.

Занадто часті позиви, бліда сеча.

Пінявість.

Нестримне бажання мочитися вночі.

Все це – причини для тривоги.

3. Висипання

Якщо “під капотом” відбувається щось негативне, ваша шкіра негайно відреагує. Так, якщо в організмі накопичилися відходи і нирки не виконують своїх функцій, шкіра відразу ж дасть про це знати.

Висип, свербіж, сухість і дратівливість. Коли щось погане не виводиться з організму, воно потрапляє в кров. Таким чином “дістається” вашій шкірі.

4. Втома

Здорові нирки виробляють гормон еритропоетин. Він стимулює вироблення еритроцитів – тілець, які переносять кисень.

Якщо рівень еритроцитів низький, втома приходить дуже швидко. Погіршується робота мозку і м’язів. Найнебезпечніше в даному випадку – анемія.

5. Коротке, прискорене дихання

Загальна ознака проблем з нирками – низький вміст кисню в організмі. Ми вище вже писали про еритроцити. Через їх малу кількість кров містить занадто мало кисню. Наслідок – накопичення токсинів в легенях.

6. Металевий присмак

Відходи, які накопичилися в організмі, змінюють смак їжі. З’являється (найчастіше) присмак металу, погіршується апетит, псується запах з рота.

7. Біль

Біль вгорі спини найчастіше пов’язана з проблемами нирок.

В даному випадку біль може бути індикатором інфекції, каменів або інших захворювань, які намагаються атакувати ваш організм.

8. Запаморочення і низька концентрація

Низький потік кисню знижує вашу здатність концентруватися. Ви можете відчувати погіршення пам’яті і труднощі в побудові думок.

Переконайтеся, що ви споживаєте антиоксиданти (наприклад, зелений чай), мочіться без явних особливостей і п’єте багато води.

Ми бажаємо вам здоров’я !

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *