Якщо у вас ламкі і розшаровані нігті, то організм благає про допомогу

Вітаємо! Якщо ви хочете добре виглядати і не хворіти, то вчасно зверніть увагу на стан своїх нігтів. Про що ж говорить їх розшарування і ламкість?

Це один із симптомів, що вказуює на недолік марганцю. Марганець має антиоксидантні властивості і необхідний для розвитку кісток, загоєння ран, а також для метаболізму вуглеводів, амінокислот і холестерину.

Марганець має важливе значення для здорових, міцних кісток. Це також є ключовим фактором для поглинання інших вітамінів, включаючи вітаміни групи В і С, які необхідні для зміцнення здоров’я мозку.

СИМПТОМИ ДЕФІЦИТУ МАНГАНУ:

  • слабкість,
  • нудота,
  • блювота,
  • запаморочення,
  • втрата слуху,
  • слабке волосся і нігті.

У самих крайніх випадках, дефіцит марганцю може привести до паралічу, сліпоти, безпліддя і судом.

ДЛЯ ТОГО, ЩОБ УНИКНУТИ НЕБЕЗПЕКИ ДЕФІЦИТУ МАНГАНУ, Є ДІЄТА МАРГАНЦЕВИХ ПРОДУКТІВ.

Морепродукти. Мідії, молюски та раки є лише деякими з багатьох видів морепродуктів, багатих марганцем. Морепродукти також здоровий джерело вітамінів групи В, омега 3s, і незамінних амінокислот.

Горіхи і насіння. Фундук, пекан, волоські горіхи і горіхи макадамії є одними з найкращих джерел марганцю. Горіхи також волокнисті, багаті вітаміном Е, міддю і магнієм.

Шпинат. Темно-зелені листові овочі є одними із самих здорових продуктів на планеті. Тільки 1 чашка шпинату має більш ніж в 2 рази добової норми вітаміну А і більш ніж в 6 разів більше, ніж вітаміну К.

Цілісне зерно. Є багато переваг у тому числі з цільного зерна у вашому раціоні, на додаток до здорової дози марганцю. Коричневий рис, вівсяні пластівці, булгар, лобода і просо знижують ризик розвитку цукрового діабету 2 типу, серцево-судинних захворювань і деяких видів раку.

Тофу. Цей типовий вегетаріанський м’ясо-замінник більш здоровий, ніж ви думаєте. На додаток до марганцю, тофу є відмінним джерелом кальцію, міді, заліза і омега 3s.

Боби. Біла квасоля, коров’ячі боби і квасоля мають важливе значення для доброго здоров’я. Квасоля з високим вмістом клітковини, вітаміну С і магнію.

Чорний чай. Один з найпростіших способів, щоб отримати достатню кількість марганцю в ваш раціон, потрібно просто насолоджуватися щоденною чашкою чаю. Чорний чай також має перевагу, корисний для серця і кісток.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *