5 симптомів ниркової недостатності які ви швидше за все ігноруєте

Якщо робота одного з органів організму утруднена, страждає весь організм. Теж стосується і нирок. А саме, якщо вони не можуть функціонувати належним чином, вони зможуть виводити токсини з крові, а це в свою чергу негативно відбитися на загальному стані здоров’я.

Тому дуже важливо навчитися розпізнавати симптоми ниркової недостатності, щоб уберегти себе.
Найбільш поширені ознаки проблем з нирками.

Втома.

Нирки виділяють еритропоетин, гормон, який допомагає у формуванні червоних кров’яних тілець, які переносять кисень.

Проте, якщо кількість еритроцитів зменшується, людина може відчувати анемію, яка в подальшому може призвести до втоми, коли виникає дефіцит кисню в клітинах.

Змінено функцію сечового міхура.

Коли нирки погано функціонують, система сечовипускання змінюється, а це означає, що людина може відчувати часте нічне сечовипускання, і колір сечі зміниться, стане блідим.

Набряклість.

Так як нирки не в змозі вивести токсини з організму, додаткова рідина накопичується в таких частинах тіла як лице, руки, ноги, щиколотки і ступні.

Сухість, висипання і свербіж.

У разі, якщо функція нирок порушується, токсини накопичуються в крові і це викликає сухість шкіри, постійний свербіж і висип. Ви ні в якому разі не повинні ігнорувати ці ознаки. Одним кремом ви тут не обійдетеся.

Біль в попереку.

Люди часто відчувають біль в попереку в разі проблем з нирками, спочатку тільки з одного боку, а потім з обох сторін. До того ж, якщо ви зазвичай спите на одній стороні, нирки на тій же стороні буде хворіти сильніше.

Для того щоб вирішити проблеми з нирками і відновити їх правильну роботу, необхідно внести деякі зміни в спосіб життя і перш за все почати вживати здорову їжу.

Ви також повинні пити багато рідини, води і свіжих соків, наприклад несолодкий журавлинний сік. Регулярно займатися фізичними вправами і намагатися якомога частіше вживати такі продукти, як трава хвоща, квіти золотушника, кукурудзяні рильця, корінь лопуха, ягоди ялівцю.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *