Дихання хребетним стовпом: проста вправа для здоров’я спини

Дихання хребетного стовпа – це дуже гарна вправа, яку можна виконувати як сидячи, так і стоячи. Вона направлена на розслаблення хребта і м’язів спини і активування крижового і черепного насоса, щитовидної залози і надниркових залоз.

Хребет – це основний шляхопровід Керуючого Каналу. Чим розслабленіший хребет, тим легше і вільніше Енергія тече по ньому.

Це досить енергійна вправа.

1. Зробіть видих і розслабтеся.

2. Зробіть вдих і вигніть нижню частину крижів назад, від промежини. Одночасно з цим відкиньте голову назад до плечей так, щоб ви дивилися вгору. Це утворює дугу в середній частині спини.

3. Подайте животом і грудьми вперед, щоб розширити грудну клітку і активувати щитовидну залозу і наднирники.

4. Стисніть обидві руки в кулаки, підніміть кулаки до рівня плечей, одночасно згинаючи руки в ліктях. Потягніться ліктями і плечима назад, як ніби ви намагаєтеся звести лопатки разом.

5. Втисніть шию в плечі, щоб активувати Черепний Насос, і стисніть зуби.

6. Зробіть видих і прогніть нижню частину крижів і голову вперед, округляючи при цьому спину.

7. Виведіть лікті, передпліччя та кулаки вперед і зведіть їх разом перед грудьми. Постарайтеся стиснути грудну клітку, а потім втиснути підборіддя в верхню частину грудей. Не напружуйте м’язи, просто розслабтеся.

8. Робіть мінімум по 9 повторень за одне заняття. Якщо ви робите цю вправу стоячи, то ноги ставте на ширині плечей, стопи при цьому розгорнуті вперед.

Юдлав Ерік, “100 днів для здоров’я і довголіття”

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *