Дослідження показали, що станеться з організмом, якщо кожен день на сніданок з’їдати вівсяну кашу

Наші батьки часто говорили нам: «Каша робить тебе сильнішим!». Саме ці слова до сих пір сидять в нашій голові. І вони мали рацію.

Сніданок – це найважливіший прийом їжі дня. Тому їжа повинна бути здоровою, а також вона повинна мати енергію, яка буде з нами протягом усього дня. Вівсянка є одним з найкращих варіантів, так як там високий вміст протеїнів, вітамінів, вуглеводів і поживних речовин.

1. Зниження рівня холестерину

Напевно багато хто знає, що волокно відмінно підходить нашому шлунку, але виявляється, що деякі волокна мають більше переваг, ніж інші. Одним з цих волокон є β-глюкан, який допомагає знизити рівень холестерину в організмі.

Овес заповнений β-глюканом, тобто гелеутворюючим волокном, яке знаходиться трохи нижче оболонки вівса.

2. Запобігання колоректального раку

Існують дослідження, в них вже взяло участь близько 2 мільйонів людей, які показують, що овес знижує ризик колоректального раку.

3. Зниження ваги

Самі цікавий пункт для дівчат. Журнал Американського коледжу харчування опублікував цікаве дослідження. Одна половина учасників їла на сніданок вівсянку, а друга – різні види сухих сніданків.

Кожен з них з’їдав порцію, яка містила в собі рівно 363 калорії. Але у тій половини, яка їла вівсянку, бажання що-небудь перекусити відсутнє довше, ніж у другій.

4. Джерело енергії

Вівсянка багата вуглеводами і забезпечує організм цінної енергією. Якщо ви хочете дійсно відчути себе енергійним, то грубо подрібнена вівсянка найкраще підходить для цього.

Крім вуглеводів, вівсянка містить як вітамін B, так і вітамін Е, які допомагають організму боротися з різними хворобами.

5. Запобігання захворювань серця і легенів

Вівсянка багата здоровим жиром, який приносить користь як клітинам крові, так і системі кровообігу. Дослідження в Гарвардському університеті показують, що люди, що вживають вівсянку, піддаються більш низькому ризику захворювання серця і легенів.

Жінки, які їдять 2-3 порції каші в день, ризикують на 30% менше померти від серцевого нападу або серцевих захворювань, ніж ті, хто харчується однією порцією або менше.

6. Зміст великої кількості білка

З точки зору балансу між білком, жирними кислотами і амінокислотами, вівсянка не поступається жодній іншій каші. Одна порція (приблизно 8 столових ложок) вівсянки дає вам 15% рекомендованого добового споживання білка.

7. Допомагає травленню

Ви, напевно, вже знаєте, що волокно добре підходить для травлення. Необхідно, щоб людина отримувала 25-35 грамів клітковини в день. Кілька ложок каші містить 1/5 частини вашого щоденного споживання клітковини.

Якщо Ви почнете день з порції каші, Ви вже на правильному шляху! Волокна допомагають підтримувати працездатність кишечника і запобігати запорам, а також дають багато енергії.

8. Допомагає зберігати шкіру гладкою і красивою

Вівсянка давно присутня в більшості продуктів по догляду за шкірою і відмінно допомагає при запальних станах шкіри. Вчені стверджують, що вона також хороша для шкірних захворювань, таких як екзема і роздратування шкіри.

9. Містить велику кількість антиоксидантів

Овес містить багато антиоксидантів. Одним з них є авенантраміди, які зустрічаються тільки в цій каші і мають кілька корисних властивостей. Це може допомогти як з сверблячкою, так і з запаленням, а також, допомагає знизити кров’яний тиск.

Вівсянка – ідеальний варіант для сніданку! Поділіться зі своїми друзями цією статтею, щоб вони знали про ці переваги каші!

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *