“Спіть без мобільника в ліжку, дивіться на небо вранці, пийте вино”, – радить нейрохірург

Нейрохірург Влад Сіуреа розповів все, що потрібно знати про методи стимуляції і відпочинку вашого мозку.

«Як нейрохірург, я часто бачу на обличчях своїх пацієнтів страждання. Нейрохірургічні втручання лякають їх більше, ніж самі проблеми. І це нормально.

Мозок – це не той орган, який ми можемо тримати під контролем. Можливо, ви й не знаєте, але мозок також потребує відпочинку і уваги », – говорить він.

Під час відпусток або холодних сезонів у нас  виникає спокуса дозволити собі зайве:  їсти занадто багато, пити занадто багато, сидіти ночами за комп’ютером, багато курити (це, природно, стосується не всіх), зловживати кавою …

«Мозок ніколи не спить, але є деякі способи дати йому відпочити і стимулювати його. Так, мозок потребує позитивних стимулів », – пояснює нейрохірург і професор.

Саме тому лікар рекомендує спати без мобільного телефону поблизу.

Вранці ви повинні дивитися на небо або просто  насолоджуватися пейзажем , щоб стимулювати ваші зорові центри,  слухати мелодії , які піднімають вам настрій і  пити воду  відразу після пробудження.

Їжте помірно, тому що шлунок занадто сильно завантажує мозок. Рекомендується пити червоне вино, тому що воно допомагає очищати капілярні судини в мозку, але  не захоплюйтеся , тому що алкоголь атакує нервові клітини.

Менше телевізора (не давайте мозку стати жертвою новин).

«І якщо ви курець, то раз на тиждень влаштовуйте мозку розвантаження. Купуйте одну дійсно якісну і хорошу сигару. А на рахунок пачки сигарет в день – категорично ні! »- додав Влад Сіуреа.

Нейрохірург радить дати нам час на себе. Пошукайте тишу, приведіть думки в порядок і подаруйте собі якусь невинну радість. Догляд за собою теж приносить користь вашим нейронам.

Радість – це справжня їжа для мозку! Чи готові міняти свої звички?

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *