Старий рецепт для чищення нирок – видаляє пісок, розчиняє камені і лікує цистит!

Цей метод, який використовується протягом століть в традиційній медицині, давно довів свою ефективність.

Багато людей страждають від каменів у нирках, які викликають безліч проблем

Проте, ситуацію можна виправити завдяки цьому традиційному методу за все за 10 днів.

Рецепт заснований на пшоняній крупі, яка видаляє камені з нирок, а також використовується для профілактики  проблем з сечовим міхуром.

Пшоно володіє багатьма лікувальними властивостями і високою харчовою цінністю, і якщо у вас є проблеми з нирками,  скористайтеся цим самим ефективним і популярним рецептом , який вилікує вас повністю і без будь-яких побічних ефектів (звичайно, якщо у вас немає алергії на зернові).

Правильний спосіб приготування засобу та його застосування:

Увечері промийте 1 чашку (200 г) пшона в теплій воді. Потім пересипте його в велику банку (3 літри), заповнену на 2/3 гарячою водою. Накрийте банку кришкою, добре струсіть, загорніть у щось для збереження тепла і залиште на ніч.

Вранці ще раз струсіть вміст банки. Біла непрозора рідина, яку ви побачите, стане  вашими ліками.

Перелийте білу рідину в іншу ємність, з якої ви будете пити протягом дня, коли і скільки хочете.

Ви не повинні викидати залишки пшона. Використовуйте його для приготування здорового сніданку – 1 чашку пшона, 3 склянки води, спеції (варити 15 хвилин).

Увечері підготуйте нову порцію  на наступний день. Рекомендується слідувати цій програмі лікування протягом 10-15 днів. Після цих двох тижнів камені повинні подрібнитися і вийти через сечовий тракт.

Попередження утворення каменів дасть вашому організму можливість уникнути різних захворювань і, природно, очистить його.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *