Шум y вyхах, заnаморочення і часті rоловні болі, реаrування на зміну поrодu – це все ознакu втратu еластuчності судuн.

Загальна протяжність судин в організмі становить десятки тисяч кілометрів. Від їх еластичності залежить стан усього організму. Багато важкі захворювання починаються саме з хвороб судин – відкладення в них холестеринових бляшок і їх кальцинування, руйнування кровоносних судин внаслідок гіпертензії, вікового всихання капілярної мережі, яке вважають причиною старіння організму.

Погіршує роботу судин і ожиріння укупі з малорухливим способом життя.

Мерзлякуватість рук і ніг, шум у вухах, запаморочення і часті головні болі, реагування на зміну погоди – це все ознаки втрати еластичності судин.

Захистити і зміцнити судини можна тільки комплексними заходами, що включають організацію раціонального харчування, регулярними фізичними навантаженнями, тренують кровоносну мережу, водними процедурами, як банними, так і контрастним душем, скипидарними і лікувальними ваннами. Відмовтеся від жирної, смаженої їжі, гострих приправ, алкоголю. Куріння – ворог судин номер один.

Віддайте перевагу рослинній їжі. Судини потребують щоденного надходження в організм вітамінів С, Р (рутину), які містяться в значній кількості у винограді, цибулі, часнику, перці, чорниці, голубиці, зеленому чаї, корі сосни.

Включіть в раціон харчування харчові антиоксиданти – цитрусові, морква, петрушку, білі гриби. Вони служать імунним захистом стінок судин.

Джерелом нікотинової кислоти, необхідної судинах, є м’ясо курки і кролика, білі гриби, гречана крупа, кальмари, тріска і ін.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *