Цей рецепт просто врятував моє волосся!

Всі ми, незалежно від того, чоловік або жінка,  прагнемо  до  красивого і здорового волосся .

Люди, які страждають від випадіння волосся  і  облисіння я  відчайдушно шукають лікування, щоб  повернути ріст волосся. Деякі з  них займаються косметичними процедурами або трансплантацією волосся, що є дуже дорогим процесом,  і не дає  гарантії успіху.

Як щодо природного процесу, який  стимулює  ріст волосся і піклується про здоров’я вашого волосся? Звучить чудово, чи не так? Подивіться докладно рецепт  для  росту волосся, який допоможе вам отримати  густе  і здорове волосся.

Рецепт  для  росту волосся.

Люди зазвичай втрачають 50-100 волосин кожен день, що насправді залишається непоміченим. Але коли люди починають  виявляти залисини  на голові , вони починають турбуватися про випадіння волосся. Тепер вам не потрібно турбуватися про  випадіння волосся, оскільки  у вас є  домашній природний чудо-засіб.

Вам знадобляться :

стакан  пива

банан-½ шт.

мед – 1 ст. л.

яйце, жовток-1

інструкції :

Візьміть 1 яєчний жовток і  добре збийте його . Наріжте  ½ банана на дрібні шматочки. Тепер, яєчний жовток і банан  змішайте  в блендері. Додайте ½ склянки пива і 1 ст.л. меду. Змішайте  добре , щоб отримати гладку пасту.

Як використовувати цей засіб?

Застосування засобу дуже просте . Як тільки паста готова, нанесіть її на шкіру голови кінчиками пальців. Залиште протягом 2-3 годин. Вимийте волосся літньою водою і шампунем, двічі промийте, щоб видалити маску. Регулярно використовуйте цей засіб протягом 7 днів, щоб отримати густе та здорове волосся.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *