Мені ВЖЕ 60, щоранку натщесерце з’їдаю 7 штук сирого гарбузового насіння. Ніяких перерв і виправдань

Насіння гарбуза є потужним джерелом багатьох поживних речовин, забезпечуючи високий рівень необхідних вітамінів і мінералів у невеликій порції. Але вони також мають високу калорійність , тому обмежте свої порції, щоб допомогти контролювати здорову вагу. 

Додайте жменю в їжу для потенційної користі для здоров’я, як-от:

Протизапальні ефекти

Насіння гарбуза багате багатьма антиоксидантами , які захищають наші клітини від хвороботворних ушкоджень і зменшують запалення в нашому тілі. Вони також є чудовим джерелом харчових волокон , які можуть посилити цей ефект. Дослідження показують, що протизапальні властивості гарбузового насіння можуть допомогти підтримувати хорошу роботу печінки , сечового міхура , кишечника і суглобів .

Нижчий ризик цукрового діабету

Гарбузове насіння багате магнієм , якого більшість людей не отримує достатньою кількістю зі свого раціону. Вміст магнію допомагає регулювати рівень цукру в крові , знижуючи ризик розвитку діабету . Дослідження показують, що насіння гарбуза також допомагають людям з цукровим діабетом підтримувати контроль цукру в крові для боротьби з хворобою .  

Здорове функціонування серця

Високий вміст магнію в гарбузовому насінні допомагає знизити і регулювати кров’яний тиск . Завдяки цьому ефекту дієти з високим вмістом магнію пов’язані з меншим ризиком інсульту та смерті від серцевих захворювань . 

Дослідження показують, що антиоксиданти в гарбузовому насінні також підвищують рівень оксиду азоту в організмі. Ця молекула працює над тим, щоб ваші кровоносні судини були гладкими, гнучкими та здоровими, покращуючи кровотік і знижуючи ризик проблем із серцем та кровообігом .  

Кращий сон

Перекус гарбузового насіння перед сном може допомогти вам краще відпочити вночі. Насіння гарбуза є природним джерелом триптофану , амінокислоти, яка сприяє сну. Цинк , мідь і селен у гарбузовому насінні також можуть впливати на тривалість і якість сну. Нарешті, дослідження показують, що магній може допомогти зменшити стрес і тривогу, які сприяють безсонню .  

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *