Коли дошкуляє біль у спині, не поспішайте ковтати таблетки — є 9 способів отримати полегшення

Біль у спині може застати зненацька. І у дуже невідповідний момент. У таких випадках ми поспішаємо ковтати пігулки проти болю. Але є багато ефективних методів, які допомагають полегшити цей стан за лічені хвилини.

1. Розслабте м’язи спини.

Сядьте на килимок. Тримайте витягнуті ноги на відстані 5-10 см одна від одної. Зробіть валик з рушника і покладіть його під коліна. На коліна покладіть велику подушку і ляжте на неї. Постарайтеся повністю розслабитися в цьому положенні. Залишайтеся в цій позі не менше 5 хвилин. Ця вправа знімає напругу і м’язові болі.

2. Вправа проти болю в попереку.

Ляжте на килимок, витягніть ноги. Під поперек покладіть валик або зручну подушку. Потрібно витягнути руки вздовж тіла і повністю розслабитися. Ця вправа допоможе зняти напругу і біль з великого поперекового м’яза.

3. Прості двохвилинні вправи.

  • Ляжте на спину і зігніть ноги в колінах. Підніміть ноги на 10-15 см над землею. Затримайтеся в цьому положенні на декілька секунд, а потім опустіть ноги на землю. Повторіть цю вправу 5 разів.
  • Ляжте, витягніть ноги. Зігніть ліве коліно. Обхопіть його обома руками і підтягніть до грудей. Затримайтеся в цьому положенні на декілька секунд, а потім виконайте вправу правою ногою.

4. Вправа на розтяжку сідниць.

Сядьте на килимок, ноги зігніть в колінах. Руками візьміть себе за ступні ніг і постарайтеся підняти їх вгору якомога вище. Балансуйте так, щоб утримати рівновагу. Намагайтеся затриматися в цьому положенні на 1-2 хвилини.

5. Масаж точок.

Легке натиснення і масаж цих точок може полегшити біль в спині. Стисніть точки, зазначені на картинці, на 2 хвилини. Під час цього масажу намагайтеся глибоко дихати.

6. Жабка на вусі

Верхня частина вуха пов’язана з плечем і спиною, тому стимуляція цієї точки зменшує біль у спині. У цьому може допомогти звичайна жабка для білизни.

7. Олія лаванди

Змішайте ложку кокосової олії і кілька крапель ефірної олії лаванди. Отриманою сумішшю помасажуйте хвору спину. Це допоможе зняти напругу і розслабити м’язи спини.

8. Йога

Вправи йоги також допомагають боротися з болями у спині.

  • Поза дитини. Встаньте на карачки і нахиліть тіло на підлогу. Руки потрібно витягнути вперед. Необхідно постаратися повністю розслабити тіло в цьому положенні.
  • Кішечка. Ця вправа знайома навіть дитині. Встаньте на карачки. Ваше завдання — вигнути спину містком, підборіддя притягнути до грудей. Зафіксуйте цю позу на 30 секунд. Відтак потрібно виконати вправу у зворотному напрямку. Це положення потрібно також зафіксувати на 30 секунд.

9. Ванна для ніг

Візьміть півсклянки англійської солі і додайте її в таз з гарячою водою. Сядьте, занурте ноги у воду. Розслабтеся і отримуйте задоволення поки вода не охолоне.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *