Варто знати! Несподівані зовнішні симптоми вкажуть на проблеми з печінкою!

Ні для кого не секрет, що для того, щоб зберегти здоров’я і запобігти страшним хвороби, потрібно звертати увагу на зміни в своєму організмі. Медики розповіли про найдивніших ознаках проблем з печінкою, які можуть проявиться на вашій шкірі, волоссі та інше, пишуть Подробности.

Зморшки між бровами

Зморшки можуть відображати стан нашого організму, а тому дуже корисні для своєчасного розпізнання та запобігання різних захворювань. Такі, наприклад, вертикальні зморшки, які з’являються у людей між бровами. Це може бути ознакою того, що печінка перевантажена.

Коричневі або зелені плями

Поява коричневих або зеленуватих плям на обличчі – це не тільки питання естетики. І далеко не завжди така пігментація пов’язана з віком або впливом сонячного світла. Такі плями, особливо якщо вони розташовані з правого боку або в скроневій зоні, також вказують на некоректну роботу печінки.

Жирна шкіра на лобі

Занадто жирна шкіра може свідчити про якомусь внутрішньому дисбалансі. Це може бути пов’язано з порушенням роботи печінки. Іноді надлишок жиру супроводжується надмірною пітливістю в тій же зоні.

Запалення ясен і горла

У багатьох людей часто запалюються ясна і навіть починають кровоточити при чищенні зубів. Ця проблема також пов’язана з печінкою, а ще може спостерігатися запалення в області горла.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *