Цей елемент – другий за важливістю в організмі. Він міститься майже у всіх тканинах. А що ти робиш для підтримки необхідного рівня?

Магній – другий за важливістю в організмі.

Цей макроелемент – учасник більш ніж 300 біохімічних реакцій, які відбуваються в нашому тілі. Він потрібен для побудови практично всіх тканин організму, бере участь у метаболізмі та регулює роботу імунної системи.

Дефіцит магнію викликає серйозні порушення в роботі органів, тому потрібно обов’язково підтримувати його потрібний рівень. Для жінок це 170 мкг на добу, для чоловіків – 300. Кількість зростає в разі великих фізичних навантажень або вагітності.

Ознаки нестачі магнію

Якщо ви ще не встигли прокинутися, а вже втомилися, це тривожний дзвіночок. Хронічна втома – одна з головних ознак нестачі магнію.

Щоночі прокидаєтеся від м’язових судом? Вашим нервовим волокнам не вистачає магнію – обов’язково їх підживити.

Якщо ви часто страждаєте від мігрені, магній зробить ваше життя простішим. При поступовому підвищенні рівня цього елемента симптоми стануть набагато слабкішими!

Для кожної людини дуже важливо висипатися, так що якщо вам дошкуляє постійне безсоння, потрібно з цим боротися. Підіймайте рівень магнію, і ваш сон стане міцним, як у немовляти!

Якщо суглоби болять не тільки після травми, варто звернути на це увагу. Коли у вашому організмі буде достатньо магнію, біль зменшиться або зовсім пройде.

Часті закрепи. Додайте у свій раціон продукти з високим вмістом магнію – він нормалізує роботу кишківника.

Пригнічений депресивний стан негативно впливає на організм в цілому. Магній допоможе поліпшити ваше психічне та емоційне здоров’я.

Недолік магнію може також викликати непереборну тягу до солодкого. Коли організм стане отримувати достатню кількість цього елемента, стане простіше відмовитися від цукру і тримати свою вагу в нормі.

У яких продуктах міститься магній

Звичайно, можна коригувати рівень магнію за допомогою спеціальних дієтичних добавок. Але найкраще мінерали засвоюються з їжі, так що варто включити у свій раціон наступні продукти.

  • Чорний шоколад
  • Листова зелень (салат, мангольд, шпинат).
  • Фрукти (абрикоси, персики, банани, авокадо, сливи).
  • Горіхи (мигдаль, волоські, кеш’ю).
  • Бобові (сочевиця, квасоля).
  • Злаки (просо, коричневий рис, вівсянка).
  • Картопля
  • Гарбуз

Знаючи, в яких продуктах міститься магній, ви зможете вберегти себе від неприємних симптомів і серйозних захворювань. Обов’язково додайте ці продукти в щоденний раціон!

Важливо: вся інформація, представлена на сайті , носить тільки ІНФОРМАЦІЙНИЙ характер і не замінює консультацію, діагноз або професійне медичне обслуговування. При виникненні проблем зі здоров’ям негайно зверніться до профільного фахівця.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *