Для чого їсти мед перед сном — з організмом відбуваються дивовижні речі!

Мед – це солодке рідке золото, натуральний еліксир здоров’я. А ви колись пробували їсти його перед сном?

Виявляється, в комбінації з різними продуктами і добавками мед по-різному впливає на організм. У цій статті наводимо 5 вагомих причин того, щоб перед сном заглянути до баночки з медом.

Користь меду перед сном

1. Допомагає міцно заснути. Мед відомий своїми заспокійливими властивостями. Розслабляє, сприяє виробленню мелатоніну – гормону, що відповідає за здоровий сон, оновлення клітин і відновлення нервової системи. Чайна ложка меду перед сном – запорука повноцінного відпочинку. Запийте її ромашковим чаєм, щоб прокинутися абсолютно щасливою людиною.

2. Сприяє спалюванню жиру. Фахівці зауважили, що фізично активні люди, які регулярно вживають мед, мають більш швидкий жировий метаболізм, аніж ті, хто займається спортом, але не вживає мед.

3. Покращує стан печінки. Під час сну печінка відновлюється. З’їдаючи перед сном трішки меду, ви допомагаєте активізувати виведення токсинів з найважливішого органу.

4. Сприяє імунізації. Фахівці рекомендують очистити часник, залити його медом і дати настоятися. У комплексі часник і мед забезпечують потужну підтримку організму в опорі бактеріям і вірусам. Приймати цю суміш слід по чайній ложці на ніч.

5. Рятує від втоми. Мед – визнаний адаптоген, що підвищує стійкість організму до різних видів стресу і шкідливого впливу навколишнього середовища. Експерти показали, що вживання меду протягом двох тижнів підвищує показники роботи дихальної та серцево-судинної систем, а також загальної фізичної працездатності.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *