9 ознак дефіциту магнію в організмі і його багаті джерела

Магній – другий за важливістю мінерал в організмі. Цей макроелемент – учасник більш ніж 300 біохімічних реакцій, які відбуваються в нашому тілі. Він потрібен для побудови практично всіх тканин організму, бере участь у метаболізмі і регулює роботу імунної системи.

Дефіцит магнію викликає серйозні порушення в роботі органів , тому потрібно обов’язково підтримувати його потрібний рівень. Для жінок це 170 мкг на добу, для чоловіків – 300. Кількість зростає в разі великих фізичних навантажень або вагітності.

Ознаки нестачі магнію

Якщо ви ще не встигли прокинутися, а вже втомилися, це тривожний дзвіночок. Хронічна втома – одна з головних ознак нестачі магнію.

Якщо ви часто страждаєте від мігрені, причина може бути в дефіциті магнію.

Для кожної людини дуже важливо висипатися, так що якщо вас непокоїть безсоння , потрібно з цим боротися. Піднімайте рівень магнію, і ваш сон стане міцним!

Якщо суглоби болять не тільки після травми, варто звернути на це увагу. Коли у вашому організмі буде достатньо магнію, біль зменшиться або зовсім пройде.

Часті закрепи. Додайте в свій раціон продукти з високим вмістом магнію – він нормалізує роботу кишечника.

Пригнічений депресивний стан негативно впливає на організм вцілому. Магній допоможе поліпшити ваше психічне та емоційне здоров’я.

Дефіцит магнію може також викликати тягу до солодкого . Коли організм стане отримувати достатню кількість цього елемента, стане простіше відмовитися від цукру і тримати свою вагу в нормі.

У яких продуктах міститься магній

Звичайно, можна коригувати рівень магнію за допомогою спеціальних дієтичних добавок. Але найкраще мінерали засвоюються з їжі , так що варто включити в свій раціон наступні продукти.

Чорний шоколад

Листова зелень (салат, шпинат)

Фрукти (абрикоси, персики, банани, авокадо, сливи)

Горіхи (мигдаль, волоські, кеш’ю)

Бобові (сочевиця, квасоля)

Злаки (просо, коричневий рис , вівсянка)

Гарбуз

Знаючи, в яких продуктах міститься магній, ви зможете вберегти себе від неприємних симптомів і серйозних захворювань. Обов’язково додайте ці продукти в щоденний раціон і будьте здорові!

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *