Оберни ноги фольгою в кілька шарів. Те, що трапиться через 1 годину, здивує твого лікаря!

Алюмінієва фольга — унікальний матеріал. Лікування за допомогою фольги практикувалося ще в стародавньому Китаї: фольгу прикладали до біологічно активних точок, які відповідають за роботу хворих органів.

Сьогодні ти дізнаєшся про те, як позбутися від ниючої болі в суглобах за допомогою звичайної харчової фольги! Все завдяки її відображаючим властивостям з неймовірною цілющою дією … Лікування суглобів фольгою — мабуть, найдешевший метод, не варто сумніватися в його ефективності!

Лікування фольгою

Докладним описом методу, як можна лікуватися за допомогою фольги, ми зобов’язані лікарю-психотерапевту Вільгельму Рейху. Фольгою можна вилікувати застуду, радикуліт, шийний остеохондроз і навіть подагру!

Фольга, прикладена до хворого місця, відображає біоструми в енергетичний меридіан, з якого вони виходять. Це позитивно впливає на хворий орган, пов’язаний з меридіаном, і біль зникає.

Лікування алюмінієвою фольгою — нехитра справа. Замотав хворе місце фольгою, наприклад, кісточки на ногах. Зафіксуй чарівний засіб бинтом. Фольгу необхідно прикладати до хворого місця блискучою стороною!

У мене регулярно нили суглоби, особливо коли змінювалася погода. Дивлячись на похмуре небо, хотілося вити від болю! Але фольга допомогла, через тиждень таких процедур прийшло полегшення. Як же я була рада, що довідався про цю чудотворну методику!

Курс лікування фольгою дає хороший результат! Розкажи друзям про цю новину, сподіваюся, цей засіб допоможе їм.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *