Тепер шовковицю їстиме кожен! Ягода працює краще, ніж дорогі ліки!

Ягоди дерева зарекомендували себе ще дуже давно. Це дерево є унікальним, адже славиться багатофункціональністю, а також його часто використовують в медицині.

Ягоди шовковиці володіють величезною кількістю вітамінів, а також всіма необхідними корисними речовинами і мінералами: фруктоза, ефірні олії, органічні кислоти, глюкоза, харчова клітковина, магній, кальцій, фосфор, мідь, цинк, кальцій і т.д.

Шовковиця – дійсно унікальний продукт, який дозволяє не тільки насолодитися дуже солодким, приємним смаком. Напевно, усі в дитинстві любили поласувати цими неймовірними ягодами.

Користь шовковиці

Кверцетин та інші мікроелементи є надзвичайно корисними для серцево-судинної системи. Ягоди роблять судини більш еластичними та міцними. Також вони покращують кровотворення в організмі. Шовковиця містить антиоксиданти, які виводять з організму токсини та нормалізують рівень холестерину.

Ще ягоди містять зеаксантин, який підтримує баланс рідини в організмі та запобігає окисленню організму. Зеаксантин ще позитивно впливає на наш зір.

Дегенерація жовтої плями або катаракта вам точно не будуть страшні, якщо ви будете час від часу з’їдати достатню кількість шовковиці. Більш того, ця ягода навіть здатна на те, щоб сильно зменшити менструальні болі, живити кров, печінку і нирки.

Використання для зміцнення здоров’я:

Соком плодів тутового дерева здавна лікували шкірні виразки і рани, пухлини рота і горла, кашель, занепад сил.

Відвар коренів і листя шовковиці — гарний допоміжний жарознижувальний засіб при легкій формі цукрового діабету.

Листя шовковиці допомагають також при нестачі вітамінів.

Корінь тутового дерева допомагає при гіпертонії.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *