Лікування колінних суглобів народними засобами

Щодня на наші коліна припадають колосальні навантаження, а якщо вони посилені ще й зайвою вагою, неправильним раціоном, частими травмами, немає нічого дивного в тому, що з віком біль у колінах починає відчувати чи не кожна 2-а людина на планеті.

При перших же тривожних симптомах необхідно звернутися до лікаря і починати своєчасне лікування суглобів, адже запущені випадки загрожують повною знерухомленістю. Причинами болю в колінах можуть стати травма, і артроз, і артрит, і ревматизм, і бурсит, тому перед початком терапії потрібно з’ясувати точний діагноз.
Ось кілька народних способів, які допомагають зняти запалення та біль колінних суглобів перед початком комплексного лікування.

Капустяний лист вимийте, витріть насухо і прикладіть до хворого коліна, обмотавши еластичним бинтом. Краще залишити на ніч.

Барсучий жир (продається в аптеці) розтопіть на водяній бані та в рівних пропорціях змішайте з медом. Втирайте засіб у хворе коліно кілька разів на день.

Компрес із редьки на ніч : змішайте кашку чорної редьки з медом у рівних частинах і прикладіть до коліна, обмотайте плівкою, а зверху рушником. Цю суміш бажано вживати і для здоров’я суглобів.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *