Печінка виконує близько 500 функцій,як допомогти їй добре працювати: натуральні способи

Печінка виконує близько 500 функцій, відповідаючи за важливі біохімічні процеси. За що німецьким фізіологістом Карлом Людвігом вона була названа «великий хімічною лабораторією». Так що, поки не стало пізно, закликаємо вас – стежте за здоров’ям цієї феноменальної трудівниці!

Печінка очищає і живить наш організм, виводить токсини з крові, накопичує вітаміни і мінерали, вивільняє енергію і відповідає за перетворення аміаку в сечовину (сечу).

На жаль, цей найважливіший орган схильний до таких захворювань, як гепатит, жирова хвороба печінки та рак. Коли печінка отримує певний обсяг пошкоджень, вона втрачає здатність нормально функціонувати, і починає розвиватися цироз.

Найчастіше причиною цирозу стає тривале зловживання алкоголем, але він може виникати і внаслідок інших факторів. Щоб сприяти здоровому функціонуванню печінки протягом усього життя, ви можете використовувати домашні засоби, які дійсно очищають печінку і запобігають цироз.

Куркума. Куркума є панацеєю від усіх хвороб, яка не тільки сприяє нормалізації травлення і здорового балансу цукру в крові, але і підтримує метаболізм печінки. Щоб скористатися перевагами куркуми, додайте яскраво-жовту спецію до ранкової яєчні або в теплий стакан молока перед сном.

Часник. Це засіб працює, тому що часник містить з’єднання на основі сірки, яка активує ферменти печінки, що виводять токсини з організму. Часник також містить аліцин і селен, які захищають печінку від пошкоджень. Використовуйте часник у всіх стравах, які ви готуєте – в котлетах, пасерування в овочах для супу, з м’ясом і гарнірами.

Сирий овочевий сік. Рекомендуємо пити сік з капусти в поєднанні з більш смачними овочами, такими як огірки, морква і буряк. Приготування соку робить овочі легше засвоюваними і, таким чином, організму легше отримати від них більше корисних речовин. Білокачанна, кольорова і брюссельська капуста особливо корисні для очищення печінки, оскільки вони зменшують кислотність в шлунку і, таким чином, допомагають збалансувати рівень pH. Вони також багаті клітковиною і, таким чином, допомагають виводити токсини.

Зелений чай. Цей напій дуже корисний для людей, які страждають ожирінням печінки. Згідно багатьом дослідженням, зелений чай блокує синтез жирових відкладень. Візьміть в звичку пити зелений чай щодня для додаткової підтримки печінки.

Авокадо. Авокадо здатне лікувати печінку, саме тому вчені зараз працюють над створенням екстракту з авокадо, який потенційно зможе відновлювати пошкоджені ділянки печінки. Але ви можете почати користуватися корисними властивостями авокадо прямо зараз, просто додавши його в свій раціон.

Банани і боби. Калій важливий для правильного функціонування печінки. Регулярно вживаючи банани і боби, а також солодка картопля і томатні соуси, ви можете таким чином без особливих зусиль щодня очищати свою печінку. Банани мають додаткову перевагу, допомагаючи видаляти важкі метали з організму, в той час як боби – особливо білі – багаті білком і клітковиною.

Грейпфрут і оливкова олія. Ви можете оздоровити свою печінку і жовчний міхур за допомогою гомеопатичного очищення з використанням грейпфрутового соку і оливкового масла. Таке очищення розщеплює жовчні камені і діє як проносне.

Грейпфрут містить речовину, яка, як припускають дослідники, допомагає розчиняти камені в жовчному міхурі і холестерин. Хоча це очищення може бути дуже ефективним, його не рекомендують застосовувати жінкам, які приймають протизаплідні таблетки, або хто п’є інші ліки, несумісні з грейпфрутом. Перш ніж починати будь-яке очищення організму, ви обов’язково повинні порадитися з лікарем.

Піклуватися про печінку дуже важливо. Робіть це, як мінімум вживаючи продукти, які підтримують печінку і обмежуючи споживання алкоголю. Якщо ви відчуваєте, що вам це необхідно, і доктор схвалює, ви можете спробувати очищати печінку час від часу, щоб повністю позбутися від токсинів.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *