7 вправ для здорового хребта за 7 хвилин! Біль випарується моментально.

Малорухливий спосіб життя та неправильне положення тіла протягом дня призводять до різних захворювань хребта. Згідно зі статистичними даними, майже половина населення земної кулі мають ті чи інші проблеми зі спиною.

 Ми стали більше часу проводити за комп’ютерним столом і все менше ходити та займатися фізичною працею. Проблема полягає в тому, що наші тіла не призначені природою для постійного сидіння. Результати досліджень показують, що такий спосіб проводити час суттєво скорочує тривалість життя. Тому дуже важливо більше рухатися та робити вправи, які зміцнять м’язи спини. 

Пропоновані вправи є чудовою терапією, підтримують та розтягують м’язи спини. Цей план вправ можна виконувати вдома чи роботі. Всього 7 хвилин на день, щоб подбати про здоров’я спини та позбутися дискомфорту та болю у хребті! 

Вправи для розтяжки спини

  1. Ляж на спину, підніми праву ногу вгору, притримуючи її рівно руками. Затримайся в цьому положенні на 20 секунд, потім зроби те саме з іншою ногою.
  2. Ляж на спину і зігни ліве коліно. Опусти його повільно в правий бік і правою рукою постарайся притиснути якомога нижче до підлоги. Лівою рука та плече не повинні відриватися від підлоги. Затримайся у цьому положенні на тридцять секунд. Розслабся і повтори з іншою ногою. Повторити потрібно 2-3 рази на кожну сторону. Виконувати рухи потрібно плавно, без різких ривків. Якщо рухи викликають біль – варто зменшити кут повороту.
  3. Зі становища лежачи на спині, зігни ноги, підніми одне коліно і притягни його якомога ближче до грудей. Утримуй півхвилини, потім зроби це з іншою ногою. Повторіть по 5 разів кожною ногою.
  4. Ляж на спину, зігни ноги в колінах, підніми одну ногу, постав п’яту на коліно іншої ноги. Візьмися рукою за кісточку і повільно підтягни її якомога ближче до грудей. Утримуй так півхвилини. Потім повтори рух із іншою ногою. Зроби по 3 рази кожною ногою.
  5. Поклади руки на коліно однієї ноги, а іншу ногу витягни назад, як на малюнку. Тримай спину прямо і утримуй її в такому положенні півхвилини. Повторюй рух з іншою ногою.
  6. Ляж на бік, візьми верхню ногу за кісточку і потягни назад. Тягни півхвилини, потім повтори з іншого боку. Ця вправа також добре розтягує м’язи стегон.
  7. У положенні стоячи знайди опору на висоті талії. Потім нахилися вперед. Утримуй цю позицію протягом півхвилини. Зроби коротку перерву та повтори. Така вправа відмінно розтягує хребет.

Тепер ти знаєш як позбутися болю у спині . Ці вправи досить прості, але ефективні. Виконувати їх можна, як тільки відчуєш дискомфорт. А краще додати бодай деякі з них у свою щоденну розминку.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *